Neden Sony FX6 Sinema ve Belgesel Kamerasını Tercih Etmelisiniz.

Sony FX6 4K profesyonel Sinema ve belgesel kamerası, ile olarak 2020 yılında duyuruldu ve aynı yıl içerisinde satışa başladı. Teknolojisi ve özellikleri açısından en iyi fiyat ve performans kamerası olarak görülen FX6, En çok satan sinema ve belgesel kameraları arasında başlarda yer almaktadır.

Sony FX6 hakkında detaylı bilgi için tıklayınız, 

Sony FX6’yı satın almak için tıklayınız.

 

Sony FX6 Sinema ve Belgesel Kamerasını tercih etmeniz için birkaç neden şunlardır:

  • Kompakt bir formda çok yönlü, sinema tarzı görüntüleme sunan profesyonel bir video kameradır.
  • 35 mm Full Frame, tek çipli CMOS görüntü sensörü ile etkileyici bir ışık toplama kapasitesi, 15+ duraklı dinamik aralık ve S-Cinetone renk bilimi sunar.
  • Oldukça hafiftir  Sony FX6 modelinin gövde ağırlığı sadece 600 gramdır.
  • 4K (QFHD) yüksek kare hızlı 120 fps kayıt, dahili elektronik değişken ND filtresi, Gerçek Zamanlı Eye AF ve Yüz Algılama gibi son teknoloji video işlevleri ile çekimlerinizi kolaylaştırır.
  • 409600’e varan etkileyici derecede geniş ISO aralığı ile neredeyse tam karanlıkta bile kullanılabilir görüntüler çekebilir.
  • Sony FX6, e-mount lensler ile uyumludur ve dijital platformlardan onay almıştır. Sinema, reklam, klip, belgesel gibi projelerde rahatlıkla kullanılabilir.
    Bu bilgilendirme yazısı, Sony FX6 Sinema ve Belgesel Kamerasının özelliklerini ve avantajlarını vurgulamak için hazırlanmıştır. Umarım size faydalı olmuştur. Başka bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.