NDI 5 Video ve Sesi Dünyanın Her Yerine Taşır

 

NDI5 Dünyanın en yaygın olarak benimsenen yazılım tanımlı IP video standardı artık herkesin milyarlarca cihaz kullanarak canlı, yüksek kaliteli, düşük gecikmeli videoyu gerçek zamanlı olarak başkalarıyla kolayca paylaşmasına olanak tanıyor.

NDI 5 – Tüm Dünyayı stüdyonuza dönüştüren video hikaye anlatımında gerçek bir devrim.

NDI 5, gezegenin en büyük yayıncılarından anlatacak bir hikayesi olan milyarlarca akıllı telefon kullanıcısına kadar, tarihte ilk kez, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir cihaza bağlanmayı mümkün kılıyor – neredeyse tüm cihazlarla çalışmasına izin veriyor. dünyadaki herhangi bir video uygulaması. Fiziksel stüdyolar buluttakilere bağlanabilir ve uzaktan video prodüksiyonu etkin bir şekilde yerel hale gelir.

“NDI, yazılım ve ağların muazzam yaratıcı potansiyelinden yararlanmak için tasarlandı ve herkesin videoyla çalışmasına ve bunu yaparken eğlenmesine olanak tanıyor. Dünyadaki tüm cihazlar zaten bağlı. Şimdi NDI 5 ile kolayca gösteriler oluşturabilir ve aralarında ücretsiz olarak video paylaşılabilir.

NDI Bridge

NDI Tools’un yeni sürümü NDI 5 ile ücretsiz olarak indirilen NDI Bridge’dir. Konumdan bağımsız olarak herhangi bir NDI ağı arasında güvenli bir köprü oluşturan NDI Bridge, ‘uzaktan iş akışları’ kavramını yeniden tanımlayarak canlı video prodüksiyonu için çok sayıda yeni fırsat sunuyor.

NDI Remote

NDI Tools’da da yeni olan NDI Remote, yalnızca bir URL kullanan herkesin, kameralı telefon veya web tarayıcısı gibi İnternet bağlantılı bir cihaz kullanarak dünyanın herhangi bir yerine canlı ses ve videoya katkıda bulunmasına olanak tanır. NDI Remote, herkesin, her yerde, büyük veya küçük bir gösteriye katkıda bulunmasına olanak tanır.

Provideo NDI teknolojilerinde uzmandır ve TV projeleriniz ile ilgili her zaman iletişime geçebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL