NDI 5 ile Dünya’nın her yerinden tüm networklere bağlanın

 

Bu ayın sonlarına doğru indirilebilecek olan NDI 5, herkesin video, ses ve meta verilerini, LAN, WAN ve genel internet üzerinden yüksek hız ve yüksek kalite ile ve kolayca taşımasına olanak sağlayacak. Bu dünya genelinde milyarlarca cihazın birbirine bağlanabilmesi anlamına gelmekte. NDI 5 ile fiziksel stüdyolar buluttakilere bağlanabilecek ve uzaktan video prodüksiyonu etkin bir şekilde yerel prodüksiyon haline gelebilecek.

NDI’nin optimize edilmiş kodlama  ve aktarım protokollerinin faydası , mevcut ağlar arasında benzersiz bir kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Hali hazırda mevcut olan bu faydalar, NDI 5 ile şu şekilde daha da geliştirilmiştir :      

 

  • NDI Remote: Sadece bir link paylaşarak, herkese açık internet üzerinden video ve seslerini almak için herhangi bir uzak kullanıcıyla bağlantı kurabilirsiniz. Bu, hem canlı prodüksiyonlara hızlı bir şekilde kaynak eklemek hem de dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir mobil cihazdan neredeyse her video yazılım uygulamasına video almak için idealdir.

 

  • NDI Audio Direct: Bu ses eklentileri seti, neredeyse tüm ses yazılım uygulamalarının NDI’dan yararlanmasına olanak tanır. NDI Audio Direct, kullanıcıların son derece yüksek kalitede ve sıfıra yakın gecikmeyle çok kanallı sesi seçmesine, almasına ve oluşturmasına imkan verir.

  • NDI Bridge: Kullanıcılar, basit ve güvenli bir ağ kurulumu kullanarak dünyanın herhangi bir yerindeki uzak siteler arasında NDI kaynaklarını güvenli bir şekilde paylaşabilir. Bu, canlı prodüksiyon ekiplerinin NDI’da uçtan uca yerel kalmasına ve her mesafede karmaşıklığı, maliyeti ve gecikmeyi azaltmasına olanak tanır.

 

  • Güvenilir UDP: Bu yeni iletim protokolü NDI, ağ altyapısının kurulumunu kolaylaştırır, ağ tıkanıklığını düşük performanslı ağ ekipmanıyla ve karmaşık yapılandırmaya ihtiyaç duymadan çözer.

 

  • OSX Desteği: Apple silikon sistemleri için daha yüksek oranda destek sağlar. İlk defa tüm iOS, tvOS ve iPadOS cihazlarına tam NDI özelliği getiriyor      

 

  • İyileştirilmiş Adobe Premiere ve FCP desteği: NLE editörlerin sevineceği bir haber. Bu güncellenmiş eklenti Final Cut Pro için gerçek zamanlı ses ve video çerçeve arabelleği çıkışına izin verirken, Adobe Premiere ve After Effects eklentisi artık geliştirilmiş ses iş akışına sahiptir.       

Provideo NDI teknolojilerinde uzmandır ve TV projeleriniz ile ilgili her zaman iletişime geçebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL