Metus ingest

Metus INGEST, temel masaüstü multimedya yakalama, kod dönüştürme ve akış yazılımıdır. Metus INGEST, çeşitli kaynaklardan ve formatlardan içerikleri içe aktarmak için geniş bir besleme modülleri seti sunar. Bu yazılımı kullanması çok kolaydır. Manuel işlem için gereken her kontrol ve frame tek bir ekrandadır. Metus INGEST dünya çapında yayın stüdyolarında, kritik arşiv operasyonlarında, kontrol odalarında, medya izleme merkezlerinde ve araştırma laboratuvarlarında ve askeri test sitelerinde kullanılmaktadır. Frame kaybı olmadan yakalamaya izin verir. Yakalama ve akış, anında başlar. Kurma süresi yok, önbelleğe alma süresi, kaybolan veya düşen video kareleri yok. Metus Ingest’in 7/24 ortamlarda bile sürekli çalışma altında kararlı olduğu kanıtlanmıştır.

Metus INGEST, analog, SDI, HDMI, IP kaynakları dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan çok kanallı, çok profilli, çok çözünürlüklü video yakalama ve / veya akış için kullanılabilen profesyonel bir masaüstü uygulamasıdır. Manuel veya otomatik video dosyası dönüştürücü olarak da kullanılabilir.

Çoklu Kaynak, Çoklu Format, Çoklu Çözünürlük Metus INGEST

Metus INGEST, aynı anda birden fazla kaynaktan yakalayabilir, aktarabilir veya kod dönüştürebilir. Her kaynağın SD veya HD’de farklı çözünürlükleri olabilir. Her kaynak, farklı formatlarda birden çok dosyada yakalanabilir. Veya bir dizi farklı sıkıştırma ve bit hızıyla aktarılabilir. Veya aynı anda yakalanabilir ve yayınlanabilir. Her kanal ayrı ayrı kontrol edilebilir. Uygulamayı çalıştıran iş istasyonunun gücünden, onunla ne yapılabileceğine dair hiçbir sınır yoktur.

INPUTS

Analog kompozit, komponent, HDMI, HD / SDI girişleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli pazar lideri yakalama kartı üreticileri tarafından desteklenir; Blackmagic Design DECKLINK (Quad, Duo, Studio, Extreme, Intensity Pro, vb.), Viewcast Osprey (450e, 460e, 260e, 210), Deltacast HD ve SD PCIe kartları, kararlılık ve performans için düşük seviyeli SDK kullanıyor. Ayrıca, kaynak olarak isterseniz favori Directshow yakalama kartınızı veya web kamerasını kullanabilirsiniz. Gelen IP akışları da giriş kaynağı olarak kullanılabilir. Ya da Metus INGEST’i toplu iş dosyası dönüştürücüsü olarak kullanmak istemeniz durumunda kaynak olarak dosyaları ve izleme klasörlerini kullanırsınız.
 

FORMATLAR

Video file wrappers       :MPG, M2P, AVI, F4V, MXF, MOV, XDCAM, MP4, MPEG TS, WMV, P2, AAF
Video essences             :Apple ProRes, Avid DNxHD/IMX/XDCAM/XAVC/JFIF, MPEG2, AS-10, DV, DVCPRO, DVCPRO50, DVCPROHD, Uncompressed, H.265/HEVC, H.264/AVC, AVC-Intra, XDCAM HD, XDCAM EX, IMX, VC-1
Audio file wrappes        :WAV, M4A
Audio essences             :PCM, AAC, WMA
Streaming                     :SD and HD H.264 and MPEG-2 streaming at UDP, RTP, RTMP, RTSP, HLS, SRT 
 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL