Magewell USB Fusion Video Yakalama Kartı

Magewell USB Fusion Video Yakalama Kartı ile Çevrimiçi derslerinizi ve sanal etkinliklerinizi daha ilgi çekici hale getirin. USB Fusion donanımımız, uzaktan eğitim, web seminerleri, canlı akış, video konferans ve daha fazlası için kamera ve kablolu ekran paylaşımı girişlerini çekici canlı sunumlarda birleştirmenize olanak tanır.

Toplantılarınıza heyecan ve verimlilik katın.

Son Derece Kolay ve Taşınabilir Tasarım

Yakala ve Birleştir

 

Magewell USB Fusion, dahili kaynak seçme ve dizayn kontrolüne sahip çok girişli bir USB video yakalama cihazıdır. İki HDMI girişi ve bir USB web kamerası girişi sunan USB Fusion, USB 3.0 arabirimi aracılığıyla popüler yazılımlara çıkış verir, kaynaklar arasında geçiş yapabilir veya iki girişi aynı anda tek bir çıkışta (resim içinde resim veya yan yana) birleştirebilir.

 

 

Kolay Kurulum ve Esnek Özellikler

2 kamera ve 1 usb Web Cam

Otomatik, sürücüsüz kuruluma sahip bir cihaz olan USB Fusion, çok çeşitli işletim sistemleri ve yazılım uygulamalarıyla anında uyumludur. Kullanıcılar veya yöneticiler, yerleşik web arayüz aracılığıyla donanımı yapılandırabilir ve yönetebilir, ücretsiz USB Fusion yardımcı tablet uygulaması ise sunumlarınızı güçlendirmek için ek özellikler sağlar.

İlgi Çekici Sunumlar

Öğretmenler ve etkinlik sahipleri, USB Fusion yardımcı uygulamasını kullanarak önceden sunum oynatma listeleri oluşturabilir ve önceden kaydedilmiş ses ve diğer medya dosyalarını oturumlarına dahil edebilir. Uygulamanın açıklama araçları, sunum materyallerini işaretlemek için kullanılabilir ve açıklamalar, dersten veya etkinlikten sonra paylaşmak üzere bir dosyaya aktarılabilir. Oturumlar, daha sonra oynatma için uygulama aracılığıyla USB Fusion donanımının dahili hafızasına da kaydedilebilir.

Magewell USB Fusion Video Yakalama Kartı

Daha ilgi çekici bir sunum için canlı video kaynaklarını birleştirir

  • 60 fps’de 1080p’ye kadar iki HDMI girişini ve bir USB web kamerası girişini destekler
  • Kaynaklar arasında geçiş yapar veya ikisini aynı anda tek bir çıkışta birleştirir
  • Daha gelişmiş özellikler için tamamlayıcı tablet uygulaması

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL