LIBEC SWIFT JIB 50 KİT

SWIFT_JIB50_2Libec SWIFT JIB50, ayrıntılı ve geniş açı çekimler için küçük kapalı ve açık alanlar da dahil olmak üzere tüm çekim senaryolarını karşılamak için tasarlanmıştır.

SWIFT JIB50 Kit’i, yalın haliyle bir pro-jib olarak kullanabilirsiniz. Ancak ekstra olarak takılabilen REMO30 pan-tilt aparatı ve ZFC-5HD zoom ve focus denetim aparatı, operatörün video çekimlerinde tam bir kontrole sahip olmasını sağlar ve kusursuz bir işleyiş sunar. Ayrıca yüksek açı avantajıyla dinamik çekimler yapmanızı sağlar.

Çabuk, kompakt, dinamik
SWIFT JIB50’yi rakiplerinden ayıran en önemli özelliği teleskopik koludur. Bu sayede diğer  uzatma ünitelerinin zaman alıcı ve gereksiz sabitleme mekanizmaları  yerine, Jib50’de sadece kilit kollarını çevirerek istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Ayrıca çok ağır yükleri bile sağlamlıktan ödün vermeden yönetebilirsiniz..
Tam 190cm uzayabilen mekanizma, diğer pek çok sistemler gibi 1 metre uzunluğunda 10kg değil etkileyici bir şekilde 20kg’a kadar yük taşıyabilir. Bu proses, kuvvet ve adaptasyon ürünü çok yönlü bir hale getirir.

Ergonomi ve hafiflik
SWIFT JIB50 çok yönlüdür ve  kullanıcıların ihtiyaçlarına adapte olmak için tasarlanmıştır. Tüm parçaları çok az bir çabayla sadece birkaç dakika içinde kurulabilir. SWIFT JIB50, hafifliğiyle de çok kolay bir taşınabilirlik sunar. Taşıma çantaları ile kit şeklindedir ve birçok platformda yüksek bir ergonomi sunar.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL