Kıbrıs Bağımsız Medya Grubu Stüdyosunun Kurulumu Tamamlandı.

 

Bağımsız ve özgür haberciliğin önemini vurgulayan Kıbrıs Bağımsız Medya, teknolojiyle donatılmış modern alt yapısıyla sektörde fark yaratıyor.
Provideo teknoloji olarak teknik altyapısının kurulumundan eğitimlerin verilmesine ve faaliyete geçirilmesine kadar ki tüm süreçlerin organizasyonunu başarı ile tamamlayıp teslim ettik.

Kıbrıs Bağımsız Medya Stüdyosu Teknoloji Alt Yapısı

VMix Reji Sistemi:

İleri düzeyde reji sistemimiz, canlı yayınların sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlıyor. VMix’in güçlü altyapısı, yayın akışınızı profesyonel bir şekilde düzenlemenize ve izleyicilerinize etkileyici içerik sunmanıza olanak tanıyor.

Telycam Robot Kameralar:

Yüksek kaliteli görüntüleri ve akıllı hareket algılama özellikleriyle Telycam robot kameralar, stüdyomuzdaki her ayrıntıyı kusursuz bir şekilde yakalıyor. Canlı yayınlarınıza dinamizm katmak için tasarlanmış olan bu kameralar, izleyicilerinize unutulmaz deneyimler sunuyor.

Shure Ses Ekipmanları:

Kristal berraklığında ses kalitesi sunan Shure ses ekipmanları, konuşmaları ve ses efektlerini mükemmel bir şekilde iletiyor. Her anın önemli olduğu canlı yayınlarda güvenilir ve kaliteli ses performansı için Shure tercih ettik.

Presonus Ses Mikseri:

Profesyonel ses düzenlemesi için vazgeçilmez olan Presonus ses mikseri, stüdyomuzda ses işleme sürecini kolaylaştırıyor ve yaratıcı kontrol imkanı sunuyor. Canlı yayınlarınızda ses kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için Presonus’u tercih ediyoruz.
Yenilikçi alt yapısı ve profesyonel ekibi ile Kıbrıs Bağımsız Medya geleceğin kendinden çok söz ettirecek.
Bizi takip edin ve Kıbrıs’ın medya dünyasında gerçek bir dönüşümün parçası olun!

Sizler de profesyonel greenbox stüdyo kurulum projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL
  • Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.