HP Z640 Workstation

z640_gallery_img1_tcm245_2163750_tcm245_1866709_tcm245-2163750HP Z640, çok yönlülüğü ve esnekliği yeniden tanımladı. Güçlü performansa sahip Z640, fısıltı kadar sessiz çalışır. Ayrıca araçsız erişim olanağını ufak boyutlu bir tasarımda birleştiren HP Z640 İş İstasyonu sayesinde yeteneklerinizi genişletin.

Çalıştırın

 • Çift Intel Xeon işlemci yapılandırmasında en fazla 36 çekirdek çalıştıran 145 W işlemci güç desteği sayesinde, muhteşem iş istasyonu gücü elde edin.3HP Z640 İş İstasyonu, üst düzey bir iş istasyonu deneyimi sağlamak için Z DNA kullanır.

Çok yönlülük yeniden tanımlandı

 • İhtiyaç duyduğunuz mükemmel iş istasyonunu oluşturun. Windows 8.11ile birlikte HP Z640 İş İstasyonu, küçük bir kullanım alanında inanılmaz genişleme sağlar. 8 adede kadar bellek DIMM, 4 adede kadar dahili sabit sürücü, isteğe bağlı Thunderbolt 2 ve HP Z Turbo Drive sayesinde depolama alanı, performans ve yaratma özgürlüğü elde edersiniz.

Sessizlik deneyimini yaşayın

 • Fısıltı kadar sessiz bir iş istasyonu kullanarak işinize yoğunlaşın. Her inç, watt ve desibelin büyük fark yarattığı durumlarda HP Z640 İş İstasyonu’na güvenin.

Özellikler:

Performans için tasarlanmıştır

 • Tek bir sistemde toplam 36 adet işlemci çekirdeği için iki adet yeni nesil Intel Xeon işlemci destekleme özelliğiyle ihtiyacınız olan performansı elde edin.

Her şeyi net görün

 • NVIDIA profesyonel grafik kartları sayesinde 2D veya 3D’de daha fazla şey yaparak verimliliği bir üst düzeye taşıyın.

Profesyonel grafikler

 • Giriş seviyesinden üst düzey 3D’ye kadar geniş AMD profesyonel grafiklerine erişim sayesinde grafik konusunda ciddi olun ve en yüksek verimliliğe ulaşın.

Yüksek güçlü bağlantı noktaları

 • USB ve SATA bağlantı noktalarının yanı sıra, isteğe bağlı olarak Thunderbolt 2 teknolojisini kullanan ışık hızında veri aktarımlarıyla zamandan kazanın ve yeteneklerinizi artırın.

Kolaylık sağlayan küçük boyut

 • Alet gerektirmeyen kasa; düşük akustik, tek tümleşik Gb Ethernet, ön ve arka tutamaç ve arka çıkıntıyı küçük boyutlu bir tasarımda bir araya getirir ve 4U rafa monte edilebilir.

HP Z640 ürününüz için yeni bir performans eğrisi belirleyin

 • Oldukça hızlı ve yenilikçi bir depolama çözümü olan HP Z Turbo Sürücü sayesinde başlatma, hesaplama ve grafik yanıt sürelerini azaltın ve HP Z640’nizin büyük dosyaları işleme biçimini kökten değiştirin.

Her açıyı görün

 • Sekiz ekrana birden bağlanma desteği sayesinde çoklu görevi yeniden tanımlayın.

Kişisel sistem mühendisiniz

 • Bu HP Z640 ürününü en iyi duruma getirerek en yüksek performansı elde edin. HP Performance Advisor, en yüksek performansı elde etmek için sisteminizi güncel ayarlar ve sürücülerle yapılandırır.

Cihazları yönetmek artık daha kolay

Her HP Z640 İş İstasyonu, bilgisayarınızı dağıtmak, yönetmek ve güvenceye almak için HP İstemci Yönetim Çözümleri  ve isteğe bağlı LANDesk ile çalışır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL