Grass Valley Kartları

Storm 3G

SDI ve HDMI bazlı kurgu ve ön izleme yapan profesyoneller için dizayn edilmiş PCI Express tabanlı bir karttır. Storm 3G, EDIUS yazılımıyla beraber çalışmaktadır. Gömülü 3G-SDI ses özelliği yüksek kalitede ses ön izlemesi sunar. Ayrıca referans girişi, blackburst ve tri-level senkronizasyonunu destekler. Storm 3G, çoklu format kurguda üstün kalitede sonuçlar sunar.
Temel Özellikler:
o 3G-SDI giriş ve embedded ses ve timecode ile çıkış
o Tüm çözünürlükler için HDMI çıkışı, Edius yazılımında gerçek zamanlı ön izleme.
o Yüksek kaliteli ses izleme için embedded HDMI ve SDI ses çıkışı
o Video ve ses çıkışında mükemmel senkron.

o Referans girişi sync bi-level veya tri-level seviyeyi destekler.
o RS-422 ana veya ikincil makine kontrol desteği
o Windows 7/8/8.1 işletim sistemleriyle uyumlu çalışma.

STORM 3G ELITE

Storm 3G Elite, Grass Valley’in en prestijli ürünlerinden biridir. Çoklu sinyal desteği ile en kapsamlı multi in/out capture kartların başında gelmektedir. 2U rack montajı yapılabilen ürün, pcler için PCIe ve laptoplar için Express kartlarla beraber kullanılabilir.25

  • 3G-SDI giriş ve çıkış desteği(Gömülü 16 kanal ses ve timecode ile birlikte)
  • HDMI giriş ve çıkış(tam çözünürlükte), Edius kurgu yazılımıyla birlikte gerçek zamanlı ön izleme(Edius ayrıca satılır)
  • Yüksek kaliteli ses ön izleme için gömülü 3G-SDI ve HDMI ses giriş ve çıkışları
  • Referans giriş ve çıkışıyla(Sync Generator) blackburst veya tri-level sync desteği
  • RS-422 ana veya ikincil makine kontrol desteği
  • Donanımsal downconversion
  • Windows 7/8/8.1 (64-bit) ile uyumlu çalışma.

 

STORM MOBILE

Grass Valley’in profesyonel video capture ve ön izleme kartı Storm Mobile, desktop PC’ler ile EDIUS kullanarak, en pratik şekilde ve her yerde kurgu  için tasarlanmış bir üründür. Giriş ve çıkışta, hem Analog, hem de HDMI bağlantılara destek veren Storm Mobile paketi, Multi I/O box ve PCIe-1X bağlantılı karttan oluşur.

HD/SD component video, compozit video ve HDMI giriş ve çıkışlara sahip olan Storm Mobile’da Analog Stereo ses bağlantıları da yapılabilmektedir. Ses için kulaklık girişi ve ses seviye kontrolünü de üzerinde barındıran Storm Mobile, kurgu işlerinizi kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Storm Mobile ile, composite, component ve hdmi çıkışı olan eski Betamax, VHS, Hi8 ve MiniDV analog kameralarınızdan ve video player’lardan kasetlerinizi Edius yazılımıyla kayıpsız bir şekilde dijitale çevirip bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Aktardığınız bu görüntüleri ise yine Edius yardımıyla düzenleyip, efektler ve yazılar ekleyerek modern tvlerde ve dijital media player’larda izleyebilirsiniz. Ayrıca görüntüleriniz eğer çok eski ve bozulmuş ise Neat Video gibi Edius’la beraber kullanılan plug-in’lerle görüntülerinizdeki bu bozulmaları düzelterek daha net ve parlak görüntüler elde edebilirsiniz. Detaylar için http://www.ediusturkey.com/pluginler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Storm Mobile üzerindeki HDMI konnektörü üzerinden, HD çözünürlükteki ve yüksek kalitede kurgulanmış görüntünüzü realtime, direkt olarak timeline’dan seçerek, full framerate HD çıkış formatında video monitörünüze vererek kurgunuzun yayın ön izlemesini görebilirsiniz.

Storm Mobile’ı harici bir breakout box olarak kullanabileceğiniz gibi, yan tarafındaki koruyucu metalleri çıkartarak bilgisayarınızdaki 5.25″ sürücü yuvalarına da takabilirsiniz.

Ayrıca Storm Mobile, nonlinear kurgu yazılımı EDIUS’un son çıkan full versiyonu ile birlikte gelmektedir. Bu sayede de STORM Mobile ile HDMI, analog video ve audio sinyalleri ile rahatça çalışarak, kurgunuzda en pratik şekilde kullanabilirsiniz.

20100906.STORM_3G.1920x1080.VidResHD Spark

Grass Valley’in ön izleme kartı olan HD Spark, 1 HDMI ve stereo analog ses girişleri olan bir çıkış kartıdır. Kullanıcılara, gerçek zamanlı ve tam çözünürlükte HDMI çıkış özelliği sayesinde, HD ve SD monitör çıkışı sağlamaktadır. PCI Express form faktör bir karttır ve sadece masaüstü pclerde kullanılır.

HD Spark Pro

Grass Valley’in bir diğer ön izleme kartı olan HD Spark Pro, 1 adet HD/SD-SDI video çıkışı, 1 adet AES dijital ses çıkışı ve RCA çıkış üzerinden 2 kanal stereo unbalanced ses çıışı sağlamaktadır. Gerçek zamanlı ve tam çözünürlükte çalışmalar yapabileceğiniz HD Spark Pro,  PCI Express form faktör tabanlı bir karttır ve sadece masaüstü pclerde kullanılır.

Storm Pro

Kurgu editörleri yayın kalitesinde programlar hazırlarken video ve sesleri değerlendirmek için mümkün olan en iyi kalitede bir çıkış kartı isterler. STORM Pro bunun için gerekli tüm donanıma sahip bir karttır. Ayrıca satılan Edius’la yaptığınız kurgularda, tam çözünürlüklü videolarınızı ve efektlerinizi gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar.

Storm Pro’da 1 adet tam çözünürlüklü gerçek zamanlı izleme sağlayan gömülü 2/8 kanal ses çıkışı veren HDMI ve

1 adet tam çözünürlüklü gerçek zamanlı izleme sağlayan gömülü 8 kanal ses çıkışı veren HD-SDI video çıkışları vardır.

Ayrıca 1 adet 8 kanal gömülü sesli HD-SDI giriş ve 1 adet stereo monitör ses girişi vardır.(1/4″ TRS)

EDIUS v7.42 veya sonrası yazılım gerektirir.

Windows 7/8/8.1/10 (64-bit) uyumludur.

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL