GitUp-2 Pro 2K Aksiyon Kamerası

Gitup2

Küçük ve Hafif Tasarım ;

Daha hafif ve az yer kaplayan bir kamerayı hayal edebiliyor musunuz? Evet bu ürün GitUp Git2, pil dahil yalnız 64gr ağırlığında ve objektif dahil 59x40x30mm ölçülerindedir.

Profesyonel video ve fotoğraf performansı ;

En son teknoloji Novatek Chip ve Sony Sensörü ile birleşen Git2 , tüm mutlu anlarınızı korumak ve size en orijinal, profesyonel ve canlı videolar, resimler sunmaktadır. Git2 ye hayran kalacaksınız.


screenshot_4

Benzersiz Tasarımlı Suya Dayanıklı Kılıf ;

30m’e kadar su geçirmez kılıf. Derin sularda tüplü dalış yaparken beklenmedik bir şekilde su kabı açılırsa veya koparsa ne kadar pişman olacağınızı hayal edin. Yenilikçi kilit tasarımımız ve geliştirilmiş kalitesi, bu olasılıkları büyük oranda düşürmektedir. Bu nedenle gücünü her zamankinden daha çok göreceksiniz.

screenshot_5
Bilek Üzerine takılan Uzaktan Kumandası;

Kameranız Sörf Tahtası veya bisiklet kaskı gibi ulaşılamayan bir yere sabitlendiğinde yalnızca videoyu kaydetmek isterseniz, bir düğmeye basıp kaydetmek ne kadar rahat olurdu!!! Evet, bu bileklik size bu imkanı sunmaktadır.

Cayro Stabilizasyonu ;

Cayro Chip’i ve yazılım optimizasyonu ile Git2, video çekimi esnasında otomatik olarak her bir darbeyi algılar ve sabitleştirir, size hızlı, akıcı, sabit ve yumuşak bir kayıt imkanı sunar.

GitUp2Harici Mikrofon ;

Bazen heyecan verici bir canlı konser için aksiyon kamerası almayı planlıyorsunuz ve dahili mikrofon dışında daha üstün bir ses talebine mi ihtiyacınız var? Git2 harici mikrofon imkanı ile sizin bu sorununuzu ortadan kaldırmaktadır.

Anlık video Çıkış ;

Video çıkışları, Av kablosunu kameraya bağladığınız andan itibaren otomatik olarak başlar ve kamera üzerinden ekstra hiçbir ayar yapmanıza gerek görüntüyü almanıza olanak sağlar.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL