GitUp-1 Full HD Aksiyon Kamerası

1080P Full HD Süper Geniş açılı aksiyon kamerası , önemli anları kaydetmek ve paylaşmak için var. Git1; Süper Geniş açı 1080P Full HD Objektife sahip ve bu özellikle tüm harika detayları kaydetmenize imkan sunmaktadır.

Benzersiz Tasarımlı Suya Dayanıklı Kılıf ;

super-wide-view-1080p-hd30 Metreye kadar suya dayanıklılık ve güvenilir koruma sağlamaktadır. Engebeli nehri geçmek ister misiniz? GitUp’ın su geçirmez kılıfı tüm bu etkinlikler için tasarlanmıştır.

Iphone veya Android tabanlı Telefonlar ile ön izleme ve uzaktan kontrol;
IOS ve Android telefonlar ile ön izleme, uzaktan kumanda etme imkanı sunabilmektedir, Git1 ile Kablosuz olarak videoları, resimleri uzaktan izleyebilir ve böylece etkileyici görüntüleri arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. IOS ve Android desteği mevcuttur.

app-for-remote-control

Bilek Üzerine takılan Uzaktan Kumandası ;
Bazen telefon taşımak istemezsiniz, ancak kamera ile video ve resim çekmek için uzaktan kumanda etmek istersiniz, GitUp Remote Controller bunun için tasarlanmıştır. Hareket halindeyken rahatça kameranızı kontrol etmenizi sağlar.

external-microphoneHarici Mikrofon ;
Tüm konuşmalarınız ve kaydetmek istediğiniz sesler için harici mikrofon imkanı sunmaktadır.

Video Çıkışı ( AV Out ) ;
Git1 , Av Out kablonuzu bilgisayara bağladığınızda otomatik video çıkışını desteklemektedir, buda sizi geleneksel kamera üzerindeki ekstra ayarlamalardan kurtarmaktadır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL