Gedik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Stüdyosu Kurulumu

 

Gedik üniversitesi için Uzaktan eğitim biriminde uzaktan eğitim sistemi ile entegre çalışmak üzere sanal stüdyo sistemi kuruldu. Bu sistem ile Gedik Üniversitesi, öğrencilere hazırladıkları videoları offline

sunmayı, aynı zamanda öğrencilerle sanal stüdyo üzerinden yapacakları canlı yayın ile gerçek zamanlı bir araya gelmeyi hedeflemektedirler.

Uzaktan eğitim birimi için kurulan bu sistem ile hocalar branşları ile ilgili eğitimleri çekiyorlar, Bu çekilen eğitimleri hem offline yayınlamak için hem de canlı yayınlar için kullanabiliyorlar.

Gedik Üniversitesinde Uzaktan eğitim sistemini entegre şekilde kurulan sanal stüdyo projesinde duvarların yalıtımı, akustik sünger uygulaması, akustik halı uygulaması, greenbox perde uygulaması, ışık uygulamaları yapıldı ve stüdyo ihtiyaçları doğrultusunda Kamera, Ekipman ve yazılımları hazır şekilde teslim edildi.

Ve bu şekilde Gedik Üniversitesi için 2 adet hazır sanal stüdyo yapıldı ve teslim edildi.

Siz de kurumunuzda sanal stüdyo, Uzaktan eğitim stüdyosu veya canlı yayın stüdyosu kurmak istiyorsanız gelin beraber projelendirelim, tasarımını ve maliyet çalışmasını beraber yapalım.

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL