FS7 Atölye Çalışması provideo’da Yapıldı

Provideo, Sony profesyonel ürünleri ile ilgili yapacağı atölye çalışmalarını başlattı. Atölye çalışması, en ideal belgesel kamerası olarak kabul edilen iddialı ürün Sony PXW-FS7’nin tanıtıldığı uygulamalı etkinlik ile başladı.

14 Nisan Perşembe günü Provideo’nun Okmeydanı’ndaki ofisinde düzenlenen atölye çalışmasına sektörden bir çok kameraman ve görüntü yönetmeni katıldı. Atölye çalışmasında katılımcılara FS7K kamera ile ilgili teknik bilgiler verilirken aynı zamanda kameranın belirgin özelliklerini vurgulayan videolar da gösterildi.

Etkinlikte katılımcılara, FS7 kameranın genel özelliklerinden ve S-Log 3 gibi öne çıkan özelliklerinden bahsedildi. Katılımcıların, S-Log 3 çekim özelliğini karşılaştırmalı olarak anlatan videolara ilgisi büyüktü. İnteraktif gerçekleşen atölye çalışmasında katılımcılar, aynı zamanda Sony PXW-FS5 kamerayı da inceleme şansı buldu.

Yakın zamanda tekrarlanması planlanan etkinlikte katılımcılar, Sony profesyonel kameraları yakından inceleme şansı bulacak.

Kurumunuza özel etkinlik düzenlemek için lütfen info@provideo.com.tr dan veya 0212 3209777 numaralı telefondan iletişime geçiniz.