F55 CineAlta Kamerayı Tercih Etmek İçin Beş Neden

b3b4ca_c795864380c84b0aa710f57900ce8da8

1. Netflix ve Amazon’un diziler için tercihi

F55 CineAlta kamera, kendi dizi prodüksiyonlarının geleceğe dönük olması için 4K HDR standardını benimseyen Netflix ve Amazon gibi istek üzerine internet video platformlarının popüler tercihidir. Kamera Marco Polo, Blacklist, Sense 8, Mozart in the Jungle ve daha birçok dizinin yanı sıra, Cannes 2015 Altın Palmiye ödülünü kazanan Dheepan gibi sinema filmlerinde de kullanıldı.

2. 4K için mükemmel

Işığın az olduğu en zorlu durumlarda bile her sahneyi olağanüstü renk, kontrast ve ultra düşük parazitle işleyen tam boy Super 35 mm CMOS sensör sayesinde heyecan verici sinematik görüntüler elde edersiniz. XAVC 4K, QFHD, 2K, MPEG2 Full HD veya 16 bit RAW’dan hangisini kullanırsanız kullanın, etkileyici sonuçlar alırsınız.Screenshot_1

3. HDR için mükemmel

16 bit RAW kayıt ve 14 kademeli genişlik özellikleriyle PMW-F55, yeni nesil dağıtım ve görüntüleme seçenekleri için geleceğe dönük Yüksek Dinamik Aralık (HDR) özellikli malzemeleri mükemmel şekilde oluşturur. Genişletilmiş Rec.2020 renk alanı ve Sony’nin daha da geniş olan başarılı S-Gamut3’ü için sunulan destek, değerli içeriklerinizin raf ömrünü ve ticari cazibesini artıracak PMW-F55 ile bugün XAVC 4K çekim yapmak için harika bir nedendir.

4. Hafif ve çok yönlü

PMW-F55’in yalnızca 2,2 kg ağırlığında olan (lens ve aksesuarlar olmadan) kompakt, kullanımı kolay gövdesi, kendisinden beklenmeyen çok yönlülüğe sahiptir. Zengin lens, adaptör ve diğer eklenti seçenekleriyle omuz tipi kamera olarak ideal şekilde kullanılabilir. Apple ProRes ve DNxHD desteği sunan isteğe bağlı CBK-55PD codec kartıyla harika görünen içerikler için daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.

5. Sürüm 7 geliyor

Sizi ve kameranızı rakiplerinizden bir adım önde tutan yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleriyle geleceğe her zaman hazır olursunuz. Ocak 2016’da çıkacak olan Sürüm 7 ürün yazılımı, S-Gamut3/Rec.2020 renk alanları için destek ve sık kullanılan işlevlere anında erişim sağlayan Hızlı Menü gibi çeşitli iyileştirmeler getiriyor.