Erzurum Atatürk Üniversitesi AOF Sanal Stüdyo Uygulaması

 

Günümüzde Üniversitelerimiz yaptıkları yatırımlarla yurtdışında ismi duyulmuş büyük bütçelerle yönetilen üniversiteler gibi yönetildiklerini ve öğrencileri için hiçbir masraftan kaçınmadan en iyi yatırımları yaptıklarını gösteriyorlar.

Uzun zamandır Ulusal – Yerel TV, Kurumsal Web Tv, Üniversiteler için Web TV projeleri gerçekleştiren ekibimiz yakın zamanda Erzurum Atatürk Üniversitesi Greenbox Stüdyolarının anahtar teslim kurulumunu gerçekletirdi.

Erzurum Atatürk Üniversitesinin Stüdyolarındaki inşaatının yapılması ve Greenbox Stüdyo kurulumu dahil Tüm süreç provideo tarafından yönetildi ve anahtar teslim hazırlanarak teslim edildi.  Stüdyo kurulumunda İnşaat altyapısı, Elektrik altyapı, demir konstrüksiyon, akustik sünger kaplaması,reji masası ve Greenbox dekor dahil herşeyi tamamlayıp teslim etmiş olduk.

Erzurum Atatürk Üniversitesi yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerde Yapılan stüdyo ile ilgili şu bilgileri verdiler. Greenbox stüdyomuz Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim fakültesi bünyesine yapıldı. Bu stüdyoda animasyonel videolar çekerek Açıköğretim fakültesi öğrencilerine aktif şekilde yararlı olmayı planlıyoruz. Bu stüdyoda Öğretim üyelerimiz derslerini anlatırken yapacağımız tasarımlarla anlatılanları destekleyecek animasyonlar resim ve grafikler ekleyerek dersi görsel olarak da daha anlaşılır ve akılda kalıcı hale getirmeyi hedefliyoruz.

Ekipmanlar;

Newtek Tricaster Tc1
Newtek PTZ Kamera
Supermicro Arşiv
Yamaha Ses Mikseri
Datavideo İnterkom

Ayrıntılı bilgi için bize pro@provideo.com.tr ve 0212 320 97 77 den ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL