DeviceWell HDS 7105 Görüntü mikseri ve Android Yayın Ünitesi

DeviceWell HDS7105 beş kanallı yüksek tanımlı görüntü mikseri, profesyonel bilgi gerektirmeyen ve basit işlemler ile video değiştirme ve ses karıştırma yapabilen çok işlevli bir görüntü mikseridir.  

DeviceWell yüksek çözünürlüklü video mikseri HDS7105 taşınabilir bir entegre tasarıma ve metal kasaya sahiptir, ayrıca küçük boyutlu ve hafiftir. Standart boyut: 236mm * 105mm * 47mm, küçük ölçekli saha dışı video efektleri anahtarlama gereksinimleri için kullanılabilir. Cihaz, çoklu görüntü işlemcisi, özel efekt üreteci, ses işlemcisi, kontrol klavyesi ve switcher’ın diğer ortak bileşenlerini entegre eder.

HDS7105, 4 HDMI + 1 DP sinyal girişini, toplam 5 video sinyalini destekler. Harici önizleme sinyali aynı anda çıkarılabilir. HDS7105, HDMI yerleşik sesi + harici analog sesi destekler. Karışık işlemden sonra, çıkış HDMI sinyaline veya analog porttan çıkışa gömülebilir. Tüm giriş sinyallerinin çözünürlüğü otomatik olarak uyarlanır ve çıkış sinyali çözünürlüğü, oldukça esnek olan gereksinimlere göre seçilebilir. Radyo ve televizyon, program prodüksiyonu, röportaj ve derslerin canlı prodüksiyonu, açık hava spor etkinlikleri ve okul eğitim yazılımı üretimi gibi video geçişi ihtiyaçları için HDS7105 tüm ihtiyaçları karşılayabilir.

DeviceWell HDS7105 Özellikleri

  1. Tally
  2. Line Girişi
  3. Microphone Girişi
  4. RCA giriş
  5. Stream Çıkışı ( 1xUSB, 1x RJ45)
  6. DC 12V
  7. 4xHDMI / 1xDP giriş
  8. HDMI çıkış ( 2x PGM)
  9. Multiview Çıkış
  10. RJ45

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL