DaVinci Resolve Kontrol Paneli

Blackmagic Design DaVinci Resolve kontrol panelleri, akıcılık ve aynı anda birden fazla parametre üzerinde tam kontrol sağlama amaçlı tasarlanmışlardır, böylece daha hızlı çalışabilme ve daha yaratıcı olabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Donanım kontrolleri mantıklı bir şekilde elinizin doğal pozisyonlarının yakınına düzenlenmiştir ve en yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmiştir. Tam doğruluğu olan ayarlamalar yapabilmeniz için pürüzsüz, yüksek çözünürlük ağırlıklı izotoplarına sahip oluyorsunuz. Tüm döner kontrol düğmeleri ve butonlar, gereken dayanıklılığın tam seviyesine göre özel tasarlanmıştır, böylelikle her türlü parametreye tam doğrulukla ince ayar yapabilirsiniz. En güzeli de, donanım panelleri, hepsi aynı anda olmak üzere, lift, gamma ve gain gibi birden çok ayarı düzenlemenize imkan sağlar, ve neticede bir mouse ile mümkün olabilecek seviyenin çok daha ötesinde bir yaratıcı kontrol sağlar.

Üç Farklı iş akışı için üç Panel

Üç panel modelinden seçebilme imkanı ile, çalışmanız için ideal olanını bulmak çok kolaydır. Büyük DaVinci Resolve Advanced Panel, atanmış renk düzeltme yazılımları ve profesyonel renk uzmanlarının gün boyu çalıştıkları derecelendirme stüdyoları için idealdir. DaVinci Resolve Mini Panel, renk ile kurgulama çalışmaları arasında geçiş yapmanız gerektiğinde, ya da çalışmalar arasında taşıyabilecekleri zengin portatif panel özelliğine ihtiyacı olan serbest çalışan uzmanlar için idealdir. DaVinci Resolve Micro Panel inanılmaz küçük boyutta fakat aynı zamanda profesyonel kalitedir. Eşzamanlı kurgulama ve renk derecelendirme işlemleri için bir klavyenin yanına mükemmel sekilde sığar, ve stüdyo dışı derecelendirme işlemlerinde de bir laptop ile kullanılmasını ideal kılıyor. Her 3 panel’in kontrollerinin konumları benzer bir şekildedir, böylece farklı paneller çalıştıran sistemler arasında geçiş yapmak dahi kolaydır. 

DaVinci Resolve Micro Panel

DaVinci Resolve Micro Panel, üç yüksek çözünürlükte izotop ve tüm gerekli olan renk düzeltme araçlarına erişimi sağlayan 12 adet mükemmel işlenmiş döndürmeli kontrol düğmesi içeren, yüksek kaliteli, portatif düşük profilli bir paneldir. Orta izotop’un üzerinde log ve offset renk düzeltme arasındaki geçişler için tuşların bulunmasıyla birlikte, laptop’ler ile kullanımını harika kılan, DaVinci Resolve’un tam ekran görüntüleyicisini gösteren bir tuş mevcuttur. Sağ tarafta bulunan sekiz adet atanmş tuş ayrıca size en çok kullanılan dercelendirme özellikleri ile playback kontrollerine erişim sağlar. DaVinci Resolve Micro Panel, set üstünde görüntülerin oluşturulması ve renk ile ışıklandırmanın değerlendirilmesinde harika olan, yayın araçlarında videonun hızlıca dercelendirilmesine ideal olan, eğitim için harika olan ve daha nicesi için, gerçek bir portatif özelliğe sahip olan çözüme gereksinim duyan bağımsız editörler ve renk uzmanları için mükemmeldir.

DaVinci Resolve Mini Panel

DaVinci Resolve Mini Panel, özellikler ile kontrollerin devasa bir kombinasyonu ile dopdolu kompakt bir paneldir. Micro panel’deki gibi, araçlar arasında geçiş, renk düzelticilerinin eklenmesi ve düğüm ağacının navigasyonu için çeşitli butonlarının yanı sıra üç profesyonel izotop’a sahip oluyorsunuz. Ayrıca, seçilmiş olan araç için menüleri, kontrolleri ve parametreleri görüntülemesinin yanı sıra, spesifik DaVinci özellikleri için olan menülere doğrudan gitmenizi sağlayan doğrudan erişim butonlarını görüntüleyen iki adet renkli LCD içerir. DaVinci Resolve Mini Panel düzenli olarak kurgulama ile renk derecelendirme arasında geçiş yapma gereği duyan editörler ve renk uzmanlarına, ya da tesisler arasında gidip gelirken panellerini yanlarında götürme ihtiyacı duyan bağımsız renk uzmanlarına idealdir. Mini panel ayrıca stüdyo dışındaki çekimler üzerinde renk uzmanları, kurumsal ve etkinlik videografikerleri, ibadethaneler gibi daha nicesi için idealdir.

DaVinci Resolve Advanced Panel

Üst düzey hız, güç ve kontrol için, bir DaVinci Resolve Advanced Panel’e sahip olun ! Advanced panel, yazılım ile tam bir ahenk içinde çalışabilmeleri için profesyonel renk uzmanlarıyla ortak bir şekilde tasarlanmıştır. Bu büyük panel, yazılımdaki adeta her bir parametre ve kontrol’e hızlı, tek dokunuşlu erişim sağlayan sol, orta ve sağ konsollerden oluşur. DaVinci Resolve Advanced Panel renk uzmanlarına içgüdüsel olarak uzanıp görüntünün her kısmına dokunmalarına, yani pürüzsüz, akıcı bir derecelendirme deneyimine tam hızlı bir çözüm oluşturma ile birlikte eşzamanlı olarak çok sayıdaki parametrenin ayarını yapabilmeleri üzerine tasarlanmıştır. Üst düzey bir proje üzerinde çalışırken müşteriniz yanıbaşınızda çalışmanızı takip ederken ya da kısıtlı bir teslim süreniz olduğunda, bir DaVinci Resolve Advanced Panel’e ihtiyacınız var demektir.

Provideo.com.tr , Blackmagic ürünlerinin Türkiye yetkili satıcısıdır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL