Datavideo TLM-702 HD

6Datavideo TLM-434H ile benzerlik gösteren Datavideo TLM-702 HD, iki ekran şekilde tasarlanmıştır. 7 inç genişliğinde iki LCD TFT ekrana sahip olan Datavideo TLM-702 HD, iki farklı görüntünün anlık olarak izlenmesini sağlamaktadır. Yüksek çözünürlük ve standart çözünürlük olarak adlandırılan HD ve SD kaliteye sahip olan Datavideo TLM-702 HD, bu açıdan farklı çekim ve kayıt türlerinin de bir arada kullanılmasını sağlar.

Zaman kontrolü özelliği bulunan Datavideo TLM-702 HD, aynı zamanda otomatik olarak görüntü kaynağını tespit edebilmektedir. Bu sayede ekran üzerinden ek bir ayar yapılmasına gerek kalmadan kayıtlar ekrana aktarılabilir. 16:9 / 4:3 / 15:9 gibi farklı görüntü formatlarının kullanılabildiği TLM-702 bu özelliğiyle de pek çok monitörden ayrılmaktadır.

TLM-702’de bulunan iki ekran birbirinden bağımsız bir şekilde çalışmaktadır ve kontrol de bağımsız bir şekilde yapılabilmektedir. Tek bir ayarın olmaması sayesinde kameralardan alınan kayıtların parlaklık ve kontrast gibi ayarları ayrı ayrı yapılarak çekimler, yayın için hazırlanabilmektedir. Görüntülerin kontrolü konusunda ön panelde yer alan tuşlar kullanılabilir.

TLM-702, tek başına yeterli olmayacağı gibi yine Datavideo tarafından üretilen SE-2000 gibi modeller ile birlikte kullanılarak profesyonel bir çözüm sunabilmektedir. Farklı cihazlar ile yapılacak kombinler ile birlikte tüm çekim ve etkinliklerde kullanılabilir yeterliliğe sahip olan TLM-702, uygun fiyatıyla da çok makul bir durumdadır.

Ekranlarda kullanılan özel donanımla ile birlikte uzun çekimlerde dahi herhangi bir sorun yaşanmazken, her bir ekranın 20 bin saat çekime kadar kullanım ömrü bulunmaktadır.  12V/30W adaptör ile kullanılması gereken cihaz, bu bakımdan parça konusunda da kolaylık sağlamakta ve yeni batarya ihtiyacında da piyasadaki mevcut 12V/30W modellerinin tercih edilmesini mümkün kılmaktadır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL