Datavideo TLM-434H

tlm-434hDatavideo  tarafından üretilen ve farklı bir şekilde tasarlanan Datavideo  TLM-434H modeli, 4 farklı küçük ekrandan oluşmaktadır. Her bir ekran 4.3 inçlik boyuttadır ve her ekran için farklı ayarların yapılabilmesine imkân sağlayan özel kontrol tuşları sayesinde her bir ekran birbirinden bağımsız olarak çalışabilmektedir.

Ekranların birbirine yan yana monte edilmesi ile uzun bir görünümü olan Datavideo TLM-434H, ön panelinde yer alan ayarlar ile kontrol edilebilmektedir. HD-SDI / SD-SDI, HDMI gibi video giriş seçeneklerinin bulunduğu cihaz, farklı cihazların da bağlanmasını ve ön izleme alınmasını sağlamaktadır.

Her bir ekranda renk ayarı, parlaklık, kontrast gibi ayarların yapılabilmesi sayesinde görüntü kalitesinde de iyileştirmeler yapılmasını sağlamaktadır. Zaman bilgileri ekranda yer aldığı için farklı çekimler arasında kayıt harmanlamasının yapılması da basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. TV programlarından canlı yayın çekimlerine kadar her türlü ortamda kullanılabilen Datavideo  TLM-434H, entegrasyon konusunda da sorunsuz bir şekilde çözüm sunar.

Kişilerin tercihlerinde bu monitör, her zaman farklı bir durumda bulunmaktadır. Klasik monitörlerin yerine küçük ve taşınabilir durumdaki Datavideo  TLM-434H, bu açıdan daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Datavideo  tarafından yapılan tüm üretimlerde cihazlarda yüksek kaliteli malzemeler ve donanımlar kullanılmaktadır. Bu açıdan cihazın uzun süreli kullanımı mümkündür ve uzun süren çekimlerde dahi ısınma gibi bir problem yaşanmadan sorunsuz bir şekilde çekimler tamamlanabilmektedir.

Kişilerin cihazın kullanımı konusunda sorun yaşamaması için Datavideo  TLM-434H için detaylı tanıtım rehberleri hazırlanmıştır. Böylece cihazı satın alan kişiler, rehber eşliğinde bağlantı ve kayıt kontrolü konusunda destek alarak cihazı kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanabilme şansına sahiptir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL