Datavideo TLM-170

480Datavideo tarafından üretilen TLM serisinin bir üyesi olan Datavideo TLM-170, yayınlar sırasında da kullanılabilen bir ön izleme monitörüdür. Farklı bağlantı girişleri ile kayıtların alınmasını ve ekran üzerinde seyredilmesini sağlayan Datavideo TLM-170, HD destekleyen LCD türünde bir modeldir.

Monitörün en önemli özelliklerinden birisi, farklı giriş bağlantıların olmasıdır. Böylece fazla kameralı ve cihazlı çekim etkinliklerinde dahi Datavideo TLM-170, sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmektedir.

17.3 inç büyüklüğünde olan ve 1600 x 900’e kadar çözünürlük sağlayan Datavideo TLM-170,  aynı zamanda dahili hoparlöre sahiptir ve böylece ek bir donanıma gerek kalmadan çekimlerin sesli bir şekilde izlenmesine imkan sağlamaktadır.  Ayrıca monitörde yer alan ses kontrolü sayesinde çekimlerdeki sesler kontrol edilebildiği gibi mute ile tüm sesler aynı zamanda kapatılabilir.

Monitör üzerinden yapılan çekimlerde ekrana bağlanan cihazların duruma göre kişilerin kaynak seçimini yapması gerekmektedir. Monitör üzerinde yer alan ayar tuşları ile kaynak seçimi kolay bir şekilde yapılarak, görüntü ekrana aktarılabilmektedir.

Picture in Picture özelliği de bulunan cihaz sayesinde ekrana görüntü üzerine ek bir görüntü eklenebilmektedir. Bu bakımdan birden fazla kamera ile yapılan çekimlerde, iki görüntü de anlık olarak ekrana aktarılabilir.

Yüksek performans için üretilen Datavideo TLM-170, sağladığı özellikleri ile çekim ve görüntü kontrolü konusunda büyük bir kolaylık sağlarken, aynı zamanda ekonomik fiyatı ile tercih edilebilecek en iyi modeller arasında yer almaktadır. Datavideo tarafından satışa çıkarıldığı günden itibaren yoğun bir ilgi gören ve TLM serisinin daha da geliştirilmesini sağlayan Datavideo TLM-170, parlaklık, keskinlik, doygunluk gibi detaylı görüntü ayarların da yapılmasını sağlaması ile monitör modelleri arasında oldukça iyi bir konumdadır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL