Datavideo SE-600

DataVideo SE-600Datavideo, görüntü mikseri konusunda performans ve kullanım konusunda ideal ürünler satışa çıkartırken, Datavideo SE-600 de dikkat çeken modellerinden birisidir. 6 farklı video girişi, bir adet de DVD-I ve DVD-D girişleri bulunur. Bu bakımdan giriş açısından da farklı seçenekler sayesinde görüntü alınan cihazların bağlantıları sağlanabilir. Görüntü konusunda da iki farklı formatın kullanıldığı Datavideo SE-600 ile 16:9 ya da 4:3 kullanılabilir.

Çıkış konusunda SDI ve DV25 formatları bulunması sayesinde iş çözümlerinde yüksek ve geniş çözünürlükte görüntü elde edilebilir. Aynı anda hem ön izleme hem de yayın takibinin yapılmasına imkan sağlayan çıkışı ve tüm bu işlemeler sırasında kontrolün kolay bir şekilde yapılması da Datavideo SE-600‘ün artılarından birisidir.

Ergonomik Yapı

Bu model küçük bir yapıya sahip olmasına karşın üzerinde yapılan tasarım ile kolay bir ara yüzü ve tuşlar arasından geçiş yapmak oldukça kolaydır. Datavideo SE-600 tipindeki cihazlar için en önemli noktalardan birisi özellikle canlı akışlarda kolay bir şekilde geçiş yapılabilmesi ve iş için maksimum verimin alınabilmesidir. Bu açıdan Datavideo SE-600 kullanıcılara herhangi bir sorun yaşatmadığı gibi gerek videolar gerekse de sesler arasında kolay bir şekilde geçiş yapılabilmektedir. Datavideo SE-600 üzerindeki tuşlar yardımı ile atacak kanallar sayesinde, kişiler ana ekranda görüntüleme ve ön izlemeye göre ihtiyaç dahilinde kolay bir şekilde müdahalede bulunabilmektedir. Ayrıca kolay bir şekilde geçiş yapılabilmesi bu müdahalelerde istenmeyen durumların da hemen giderilebilmesini sağlar.

Efektif Geçiş

Datavideo SE-600‘ün en önemli artılarından birisi de sistemde bulunan geçiş efektleridir. Farklı kaynaklar üzerinden aktarılan veriler arasında geçiş yapılabilmesinin yanında bu geçişlerde kişilerin isteğine göre özel efektler kullanılabilmektedir.

 Teknik Özellikler:

  • Video Girişi: 6x composite video,1x DVI-D,DVI-I (1024×768 çözünürlük)
  • 16:9 ve 4:3 format desteği
  • Video Çıkışı: 2x composite video, Y:U:V / Y/C (Adaptör gereklidir. Cihazla birlikte verilmez ve çoklu yardımcı çıkış.)
  • Opsiyonel digital output: 2x DV25 (IEEE-1394) ve 2x SDI
  • Çift Picture in Picture işlevi
  • Multiview çıkışı,PGM ve Preview çıkışı

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL