DATAVIDEO SE-2200

DATA VIDEO SE-2200Datavideo SE-2200 görüntü mikseri, farklı özellikleri ile üzerinde durulması gereken bir cihaz olarak piyasada yer almaktadır. Benzer pek çok ürüne göre yüksek özellikleri ile fark yaratmayı başaran bu görüntü mikseri, 6 farklı girişe sahiptir.

HD desteğin olması sayesinde cihaz üzerinden HD kalitede akış hazırlamak oldukça kolaydır. Farklı çekim açıları ve görüntülerin bir araya getirilebildiği Datavideo SE-2200 görüntü mikseri, özellikle 6 kanallı olması ile fark yaratmaktadır.

Video içinde video oynatma konusunda da rakiplerin önünde  yer alan Datavideo SE-2200, pek çok modelde tek oynatma sağlanırken, Picture in Picture olarak adlandırılan özel teknikte,  iki kat destek sağlar. KJ yazılımının da ücretsiz bir şekilde bu ürünü satın alan kişilere sağlanması, bu konuda uygun bir iş çözümü de sunuyor. Bilgisayarda hazırlanacak KJ’yi HDMI ile bu görüntü mikserine bağlayarak kolay bir şekilde KJ sorununu da çözebilirsiniz.

Taşınabilir olmasının en önemli artısı, elektrik dahi olmayan ortamlarda cihazın kullanılabilmesidir. Bu bakımdan dış alanlarda dahi özel bir hatta gerek duymadan Datavideo SE-2200 ile çalışmak mümkündür. Bu tip durumlarda bataryanın kullanılması gerekecektir.

Giriş ve çıkış konusunda da farklı seçeneklere sahip olan Datavideo SE-2200’de 4 XLR giriş, 2XLR çıkış bulunmaktadır. Cihazı kullanan kişilerin dikkat etmesi gereken önemli nokta, HD ile çalışmanın çok daha iyi sonuç alınmasını sağlamasıdır. HD ile SD yayınları karıştırmaması, cihaz ile SD konusunda sorun yaşanmasına yol açtığı gibi sadece HD akışlar için cihazda herhangi bir sorun yaşanmaz.

Bağlantı konusundaki zengin seçenekleri, KJ ve 6 kanala sahip olması ile cazip özellikleri barındıran Datavideo SE-2200, ekonomik olarak da benzerlerine göre uygun durumdadır.

      Teknik Özellikler:

  • Video Girişleri: 6x HD-SDI, 2x HDMI (ch 5 ve 6 için geçerli)
  • 6×6 Genlock matrix, Dual PIP ve Datavideo CG sistemleri, powerpoint ve diğer grafik programlarıyla uyumluluk

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL