DATA VIDEO SE-700

se700-480-300Data Video SE-700, 1080i ve 720p gibi farklı formatları ile birlikte televizyon yayıncılığında tüm gereksinimleri karşılamaktadır. 4 farklı kanalının bulunması, Data Video SE-700 ile bazı işlerde sınırlama getirse de orta ölçekli işler için profesyonel bir çözüm arayanların tercih edebileceği bir cihazdır.

Video girişleri için hazırlanan slotların yanında ses için de iki farklı XLR girişi bulunmaktadır. Canlı yayın, ön izleme ve online yayın akışı sunmak için 3 farklı modun kullanılabildiği cihaz, son yılların popüler yayıncılık türlerinden olan online akış için de farklı bir konumdadır.

Cihazın arka bölümünde bulunan ağ girişi ile tablet ve bilgisayar ile eşleştirilebilen Data Video SE-700, uzaktan kontrol özelliğiyle cihaz basit bir şekilde yönlendirilebilir. Bilgisayar ya da tablet bağlantısı sağlandığında, program kullanılması gerekirken, program ekranında basit bir ara yüzü kullanılmaktadır. Böylece ek bir bilgi ya da uzmanlık gerekmeden cihaz kullanılabilmektedir.

1 Picture in Picture özelliği bulunan cihaz sayesinde video içerisinde farklı bir video oynatılabilir. Tüm bu özellikleri ile birlikte küçük, efektif ve ekonomik durumda olan cihaz taşınabilirlik konusunda da sınıfı geçmektedir.

Gerek özellikleri gerekse de fiyatı ile Data Video SE-700 gördüğü ilgiyi ve etiket fiyatını hak etmektedir. Özellikle mix konusunda 32 farklı pattern bulunan cihazda kesmek, dondurmak gibi pek çok hassas dokunuşu içermektedir. Sağladığı bu imkanlar ile akışın kişiselleştirilebilmesi ve kolay bir şekilde müdahale edilmesini sağlayan Data Video SE-700 4 farklı kanal üzerinden aldığı yayınları da sorunsuz bir şekilde karıştırarak, akışın ilerlemesini sağlamaktadır.

       DATA VIDEO SE-700 Teknik Özellikler,:

  • Video Girişleri: 2x SDI,2x HDMI
  • Video Çıkışları:2x SDI,1x HDMI
  • Ses Girişleri:2x Analog XLR
  • Ethernet kontrol
  • Tally

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL