CANON 5D MARK III

2014 yılında tasarım ödülüne layık görülen Canon 5DMARK III, DSLR türünde bir fotoğraf makinesidir. Kişiselleştirilebilir 5DMARK3-yazi-iciodak noktaları, 22,3 megapiksel kalitesi ile tüm detayların kullanıcı tarafından ayarlanabildiği Canon 5DMARK III, Canon’un ilgi gören cihazlarından birisidir.

CMOS sensörü ile birlikte DIGIC 5+ olarak adlandırılan özel bir görüntü işlemcisinin kullanıldığı cihaz, görüntü kalitesinde yüksek bir performans sunarken, tüm ayrıntıların yakalanmasını sağlamaktadır. Profesyonel bir cihaz olmasına karşın, fotoğrafa yeni başlayan kişiler için de özel ayarları ve otomatik modları bulunan Canon 5DMARK III, bu bakımdan kolay kullanılabilir durumdadır.

Sadece gündüz çekimleri için değil, gece ya da ışık olmayan ortamlardaki çekimlerde dahi Canon 5DMARK III, yüksek hassasiyet göstermektedir. ISO aralığının yüksek olması ve ihtiyaca göre yükseltilerek iyi karenin yakalanmasını sağlayan Canon 5DMARK III ile zamanın önemi olmaksızın pozlama yapılabilir.

Canon makinelerin önemli özelliklerinden birisi odaklama Canon 5DMARK III’da da es geçilmemiş durumda. 61 farklı odak noktasının bulunduğu cihazda, odak noktalarının ayarlanabilir olması çekimlerin daha kolay yapılmasını sağlamaktadır.

JPEG formatında çekim yapabilen Canon 5DMARK III’ün saniyedeki çekim performansı 6 karedir. Bu da çok hareketli sahnelerin dahi herhangi bir bulanıklık ya da dağınıklık olmadan görüntülenmesini sağlamaktadır.

1920 x 1080 Full HD kayıt ile video dahi çekilebilen Canon 5DMARK III, sinematik çekimlerde ikincil kamera olarak da kullanılmasını sağlamaktadır. Farklı efektler ve çekim modları için lenslerle zenginleştirilebilen Canon 5DMARK III, piyasada sıklıkla görülebilecek cihazlar arasındadır.

Yedekleme ve Veri Güvenliği

Canon 5DMARK III’da kullanılan iki kart kullanımı ile verilerin yedek karta aktarılması ve güvenliği sağlanması da oldukça kolaydır. Belirtilen kayıt aktarımı için çekim sonrasında cihaz üzerindeki ayarlardan işlemlerin yapılması yeterli olacaktır.

Öne çıkan bazı özellikleri;5DMARK3-yazi-ici2

  • Full frame 22.3 megapiksel sensör
  • Düşük ışıkta bile yüksek kaliteli performans
  • 61 noktalı geniş alanlı otomatik odaklama
  • Yüksek hızlı sürekli çekim
  • Yüksek dinamik aralıkta görüntüleme
  • Manuel kontrolle Full HD video

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL