Bursa’da Düzenlenen Broadcast Teknolojileri Fuarı’na Yoğun İlgi

Provideo, Broadcast Teknolojileri Fuarı ile Bursa’daydı. Ressam Şefik Bursalı Sergi Salonu’ndan düzenlenen fuara Bursalıların ilgisi büyüktü.  Broadcast sektörünün en köklü firmalarından olan Provideo ve Video arşivlemede uluslararası konumda olan Metus’un katılımıyla ziyaretçilere yeni broadcast teknolojileri sunuldu.

DSC03381

Fuarda ziyaretçiler, Sony profesyonel 4K kameraları, Newtek TriCaster sanal stüdyo uygulamasını, Edius ve Adobe programlarını ve ayrıca Metus medya arşivleme programlarını inceleyerek test etme fırsatı buldular.

Fuarda, ziyaretçiler arasından seçilen 3 kişi Edius Pro 8’e (Video Kurgu Programı) ücretsiz sahip olma şansı buldu. Provideo, yapılan çekiliş sonrasında Edius talihlilerini 3 Haziran günü duyuracağını açıkladı.

“Diğer büyük şehirleri de Yeni Medya Teknolojileri ile buluşturacacağız”

 

bursada-yeni-broadcast-teknolojileri-fuari_1ce07d7

Fuarda açıklama yapan Provideo Teknoloji Satış Yöneticisi Mustafa İnal organizasyon hakkında şunları söyledi: “provideo olarak Bursalıları Yeni Medya Teknoloji ile buluşturmak istedik. Bursa’da da ilk kez olarak gerçekleşen organizasyonda Bursalıların yeni medya teknolojilerini tanımaya ve incelemeye ihtiyaçları olduğunu gözlemledik. Biz de bu organizasyonu planlamakla doğru bir karar verdiğimizi gördük. Bursa ile başlayan broadcast teknoloji organizasyonlarımızı diğer büyük şehirlerde de düzenlemeyi planlıyoruz.”