Blackmagic URSA Mini Pro

Profesyonel yayın kamerası özellikleri ve kontrolleri bulunan dünyanın ilk dijital film kamerası

Blackmagic Design Blackmagic URSA Mini 4.6K’nın inanılmaz görüntü kalitesiyle geleneksel bir yayın kamerasının özelliklerini ve kontrollerini birleştiren bir profesyonel dijital film kamerası olan Blackmagic URSA Mini Pro’da Kameranın yan tarafında çok sayıda ergonomik tasarımlı kontroller bulunduğundan, gözünüzü aksiyondan hiç ayırmak zorunda kalmadan çoğu ayarları dokunup hissederek değiştirebiliyorsunuz. URSA Mini Pro ayrıca dahili ND filtreleri, durum göstergesi ve EF fotoğraf lensleri ya da PL ve B4 lensler arasında geçiş yapmanızı mümkün kılan devrimsel birbiriyle değiştirilebilir yeni lens mount içerir. URSA Mini Pro 60fps’ye kadar kayıt yapıyor ve çift C-Fast 2.0 kaydedici içermekle birlikte çift UHS-II SD Kart kaydediciye de sahip. URSA Mini Pro hafif ve tüm gün kullanabilecek kadar rahattır, kullanımı oldukça hızlı kontrolleri bulunur, ve on kat daha pahalı olan yayın kameralarının görüntü kalitesinden çok daha üstündür.

Her Türlü Projeniz İçin Dijital Film Kalitesi

Dijital film, yayın, canlı prodüksiyon ve daha nicesi için kusursuz kamera.

URSA Mini Pro “bir gövdede üç kamera” özelliğine sahiptir çünkü üst düzey dijital film kalitesini yayıncıların gereksinim duyduğu ergonomi ve özelliklerle birleştirir. Üst düzey uzun metrajlı filmler, televizyon programları ve reklam filmlerinden bağımsız filmler, haber programları ve hatta stüdyo ve canlı prodüksiyon gibi her türlü çalışma için idealdir. Blackmagic URSA Mini Pro, Ultra HD 4.6K çözünürlük üstü ve 15 adımlı dinamik aralık, süper geniş renk skalası ve DaVinci renk bilimi içerdiğinden her daim sinema kalitesinde görüntüler yakalar. Süper kompakt gövdesi yayın kamera ergonomisine ve ileri işletim yazılımı özelliklerine sahiptir ve diğer tüm kameralardan kurulumu ve kullanımı daha hızlıdır. İster sette, ister çekim mekanında ister hareket halinde çekim yapıyor olun, URSA Mini Pro her türlü projede çalışmak için ihtiyacınız olacak görüntü kalitesine ve özelliklere sahiptir.

URSA Mini ailesi beş farklı model olarak satılan güçlü ve sağlam kameralar olduğundan ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan modelini seçebilirsiniz. Sinema kalitesi, sabit EF ya da PL lens yuvası, ve çift C-Fast kart kaydedicisi olan uygun maliyetli URSA Mini 4K ve URSA Mini 4.6K modellerinden seçin. Ya da dahili ND filtreleri, birbiriyle değiştirilebilir lens yuvası, çift C-Fast UHS-II SD kart kaydedici ve güçlü yayın özellikleri ile kontrolleri bulunan yep yeni, ileri URSA Mini Pro 4.6K’yı seçin.

Tüm BLACKMAGIC Kamera ve Ürünleri için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Kamera Özelli̇kleri̇

Etkili Sensör Boyutu

25.34mm x 14.25mm (Super35).

Lens Yuvası

EF mount dahildir. Opsiyonel PL ve B4 lens mountlarla değiştirilebilir.

Lens Kontrol

EF yuva pinler ya da uyumlu lensler için 12-pin yayın konnektör aracılığıyla elektronik kontrol.

Dinamik Aralık

15 Adım.

Çekim Çözünürlükleri

4608 x 2592, 4608 x 1920 (4.6K 2.40:1) , 4096 x 2304 (4K 16:9), 4096 x 2160 (4K DCI), 3840 x 2160 (Ultra HD), 3072 x 2560 (3K Anamorfik), 2048 x 1152 (2K 16:9), 2048×1080 (2K DCI), 1920 x 1080

Kare Hızları

Seçilmiş olan çözünürlük ve codec’e bağlı olarak maksimum sensör kare hızı. Proje kare hızları 23.98, 24, 25, 29.97, 30, 50, 59.94 and 60 fps desteklenmektir. 4.6K’da 60p’ye, 2K pencerelemede 120p’ye kadar off-speed kare hızları.

Dahili ND Filtreleri

Temiz 2 adımlı, 4 adımlı ve 6 adımlı ND filtreler ile dört konumlu ND filtre tekeri.

Odaklama

Odaklama butonları peaking’i çalıştırır, otomatik odaklama da uyumlu lenslerin kullanılmasıyla mevcuttur.

Iris Kontrol

Elektronik kontrollü lenslerin elle iriş ayarı için, iris teker düğme ve dokunmatik kaydırıcılar, otomatik iris ayarları için iriş düğmesi, böylece film modunda iken hiçbir piksel kırpılmış olmaz. Video modunda sahne ortalama otomatik pozlama.

Ekran Boyutları

4 inç

Ekran Tipi

LCD kapasitif dokunmatik ekran.

Metadata Desteği

Elektronik EF, B4 ve i/Teknoloji ile uyumlu PL lenslerden otomatik olarak lens veri toplama. Kamera ayarlarının ve proje, sahne sayısı, çekim ve özel notlar gibi çekim tahtası verilerinin otomatik olarak kaydedilmesi.

Kontroller

4 inç ekranda dokunmatik menüler. Diğer kontroller için basmalı butonlar. 2 tahsis edilebilir kısayol tuşları.

Zaman Kodu Saati

Yüksek doğruluğu olan zaman kodu saati. Her 19 saatte bir, bir kareden daha az kayma.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL