Blackmagic Kartları

blackmagic_design_bdlkstudio4k_decklink_studio_4k_1044784Decklink Studio 4K

Eğer analog video ve sesler de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede çalışmak ve SD, HD, 2K ve Ultra HD çözünürlükler arasında sorunsuz hareket etmek isteniyorsa, Blackmagic Decklink Studio 4K ideal seçim olabilir. DeckLink Studio 4K; SD / HD / Ultra HD 6G-SDI, HDMI 1.4b, SD / HD component, compozit, S-video, 4 kanal balanced analog ses, 2 kanal AES / EBU dahil olmak üzere analog ve dijital video bağlantılarının büyük kısmını içerir. Ayrıca blackburst ve tri-sync referans girişi, RS-422 makine kontrol bağlantıları, SD keying ve donanımsal down converter diğer özellikleri arasındadır.

DeckLink 4K Extreme

DeckLink 4K Extreme yüksek kaliteli projeler için yüksek performanslı bir tasarıma sahiptir. 6G-SDI ve HDMI 4K desteğiyle 1080 HD’den 4 kat daha yüksek çözünürlük sunan Ultra HD 4K yakalama ve oynatma işlevleri sunar. DeckLink 4K Extreme, tek ve ikili SDI bağlantılarıyla hem 2D ve 3D iş akışlarını destekler hem de RGB 4: 4: 4 renk uzayında capture ve playback imkanı sunar. 4K Extreme kartı, dual link 6G-SDI, HDMI 3D/4K ve analog component, compozit ve S-video bağlantılarını içerir.

DeckLink SDI 4K

Eğer sadece yüksek kalitede bir SDI bağlantıya ihtiyacınız varsa DeckLink SDI 4K kartı ideal bir seçimdir. Herhangi bir PCI Express bağlantıya sahip Mac, Windows veya Linux bilgisayarda inanılmaz kaliteli 6G-SDI sonuçlar alabilirsiniz.  DeckLink SDI 4K, herhangi bir SD, HD-SDI, 2K ve Ultra HD ekipmanlara bağlanmanızı sağlayan dünyanın en küçük ve en uygun fiyatlı SD/HD ve Ultra HD SDI video kartlarından biridir. Ayrıca kart üzerinde tüm broadcast projeler için gerekli olan RS-422 makine kontrol, internal keying ve referans girişleri de bulunmaktadır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL