Blackmagic ile Reji Sistemleri

Blackmagic ürünler kullanarak ekonomik broadcast reji sistemleri oluşturmak mümkün. Seçilen ürünlere göre maliyetler değişecektir ancak yine de bir çok markaya göre çok daha uygun fiyatlı sistemler oluşturabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak olan bu sistemleri kullanan birçok kurum var ve fiyat/performans olarak yeterince tatmin edici olduğu için kullanıcılar rahatlıkla tercih etmektedirler.

Her iş şampiyonlar ligi final maçı gibi değildir. Neden  yüksek bütçeli ekipmana ihtiyacınız olsun ki? Kurumsal eğitim videoları, düşük bütçeli prodüksiyonlar, youtube videoları, çeşitli organizasyon videoları ve benzeri bir çok ihtiyaç daha ekonomik sistemler ile görülebilir. Yüksek bütçeli sistemler şevkinizi kırmasın. İşinize odaklanın. Blackmagic Reji Sistemleri sizi fazlasıyla rahatlatacaktır.

Blackmagic ürünleri ile bir yandan kamera kontrol, intercom, tally , yayın dönüşü gibi bir stüdyo kamerasında olması gereken en önemli fonksiyonlara sahip olurken, diğer yandan tepe vizörü, bayonet mount Profesyonel lens, lens kontrol gibi alışageldik aksesuarları da kullanabilirsiniz.

Stüdyo ile reji bağlantısı SDI kablo ile veya uzun metraj kullanılacak ise fiber kablo ile yapılabilir.

Programınızı Blackmagic ürünleri ile kaydedebilir veya stream edebilirsiniz. Kısacası Blackmagic ürünleri ile hem ekonomik hem de fonksiyonlu bir reji oluşturabilirsiniz.

Bizi arayın rejinizi fiyat/performans açısından en avantajlı şekilde birlikte oluşturalım..

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL
  • Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.