Blackmagic Design Atem Mini Canlı Yayın Cihazı

 

!! ATEM MİNİ Geldi, stoklarla sınırlıdır. Arayıp hemen rezerve edebilirsiniz.

Blackmagic Design Atem Mini Canlı Yayın Cihazı, 4 adet HDMI girişi içerir ve YouTube, Facebook Live ve hatta Skype gibi servisler ve yazılımlar üzerinden, herkesin çok kameralı yapımlarını internette canlı yayınlamasını mümkün kılan kullanımı kolay ve sezgisel bir tasarıma sahip. Kameraların, bilgisayarların ve hatta oyun konsollarının canlı anahtarlanması için kullanılabilen, yüksek kaliteli 4 HDMI girişini bağlamanız yeterli. Heyecan veren resim içinde resim efektleri için dahili bir DVE’ye, yayın kalitesinde geçişlere, mavi veya yeşil perde arka planlarını çıkarmaya yarayan upstream keyer’lere, özel grafiklerin bindirilmesi için bir downstream keyer’e, ses girişlerine, bir miksere ve daha nice özelliklere sahip oluyorsunuz. İnternet üzerinden yayın yapmak için, ATEM Mini’nin bir internet kamerası gibi çalışan bir USB çıkışı da var yani, her türlü video yazılımına bağlayabilirsiniz. Ayrıca, projektörler için HDMI video çıkışı da var.

Blackmagic Design Atem mini İnternetten Canlı Yayın

Yüksek yayın özellikleriyle düşük fiyatlı, çok kameralı canlı yapım ile tanışın

Yeni ATEM Mini; internet üzerinden YouTube için canlı yayın veya Skype ile yenilikçi, işle ilgili sunumlar için, profesyonel çok kameralı yapımlar oluşturmayı kolaylaştırıyor. ATEM Mini’yi bağlayın ve 4 adet yüksek kalite video kamera girişinin arasında, çok daha kaliteli görüntülerle canlı anahtarlama yapabilirsiniz. PowerPoint slaytları sunmak veya bir oyun konsolu eklemek için bir bilgisayara bile bağlamanız mümkün. Dahili DVE, heyecan veren resim içinde resim efektler oluşturmanıza imkan tanır. Bu da canlı yorumlar için mükemmeldir! Ayrıca tonlarca video efekti de var! İnternet üzerinden canlı yayın yapmak için, ATEM Mini’nin bir internet kamerası gibi çalışan bir USB çıkışı var yani, her video yazılımına bağlayabilirsiniz. Ayrıca, projektörler için HDMI video çıkışı var! Söyleşiler ve sunumlarda, iyi kalite masa üstü ve yaka mikrofonlarını kullanmanız için mikrofon girişleri bulunur. Yüksek kalite işler yapması için ATEM Mini’de gizli olan dahili yayın özellikleri bile var!

Blackmagic Design Atem Mini – Hepsi İçinde Yayın Kalitesinde Switcher
 

ATEM Mini; tüm video, ses ve kontrol bağlantıları arka panelde olan, kontrol panel bazlı kompakt bir tasarım içerir. Ön panel; kaynakları seçmek için, ses girişlerini ayarlamak için ve video efektleri ile geçişleri seçmek için kullanımı kolay butonlara yer verir. Arka panel; kameraları veya bilgisayarları bağlamak için HDMI girişlerinin yanı sıra ilave mikrofon girişlerini içerir. ATEM Mini; internet kamerası çıkışı için olan bir USB’nin yanı sıra bir HDMI video çıkışından program sinyalini çıkartır. Ön panel butonları büyüktür ve kullanımları sezgisel olarak kolaydır. Böylelikle, switcher’i sunum yaparken bile kullanmak mümkün! Canlı ses miksajı için, ses mikseri butonları da var. Karartma (FTB) butonu, programınızın sonunda tüm katmanları karartmanızı sağlıyor.

Blackmagic Design Atem Mini – Dört adede kadar Bağımsız Kamera Bağlayın.

Blackmagic Design Atem Mini

4 ayrı HDMI girişiyle, 4 adede kadar yüksek kaliteli tüketici video kameralarını bağlayabilirsiniz. Daha yüksek kaliteli mercek kullandıkları ve düşük ışıkta çok daha duyarlı oldukları için, HDMI çıkışlı video kameralar, basit bilgisayar kameralarından çok daha iyi bir kaliteye sahiptir. Farklı video standartlarında çalıştıkları takdirde, bağlı olan tüm kaynaklar switcher ile yeniden senkronize olur. Yani, tüm girişler sorunsuz çalışır ve yeni mekanlara ya da konumlara gittiğinizde, daha önce kullanmadığınız ekipmanları idare edebilirsiniz. HDMI özelliği olan kameralar, genellikle değiştirilebilir mercekleri desteklediklerinden, geniş plan çekimler için geniş açılı merceklere ve yakın plan çekimler için de zoom merceklere geçebilirsiniz. 

Provideo, Blackmagic Design ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Blackmagic Design Atem mini Canlı yayın cihazı ile ilgili Fiyat Teklifi almak veya Satın almak için Bize 0212 320 97 77 den ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL