Blackmagic ATEM Television Studio Pro HD

Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro HD, Blackmagic Design tarafından çıkarılmış son görüntü mikseridir.

  ATEM Television Studio HD hem yayıncılar hem de AV profesyonelleri için tasarlanmış ilk canlı yapım switcher’ı. 8 kaynağa kadar bağlayabilmeniz için 4 SDI ve 4 HDMI giriş içerir, ve 1080p60’a kadar tüm formatları destekler! En son teknolojiye sahip yayın özellikleriyle donatılmış olarak, ATEM Television Studio HD her girişte yeniden senkronlayıcı içerdiğinden profesyonel ya da tüketici kamerası kullanıyor olmanıza bakmaksızın her zaman temiz geçiş elde ediyorsunuz. Buna ek olarak, tüm kaynaklarınızı, önizleme görüntülerini ve programı tek bir ekran üzerinde görebilmeniz için çoklu görüntüleme çıkışı, aux çıkış, dahili talkback, 2 sabit görüntü belleği, ses mikseri, kamera kontrol birimi ve daha fazlasını içerir. ATEM Television Studio Pro HD aynı özelliklere sahip olmakla birlikte entegre edilmiş profesyonel yayın donanım kontrol paneline ve ek CCU kontrollerine sahiptir. Her iki modeli canlı yapım, televizyon dizileri, internet şovları, AV ve hatta video oyun müsabakalarının canlı yayını için mükemmeldir. Yapmanız gereken tek şey kameralarınızı, oyun konsollerinizi ya da bilgisayarlarınızı takmak ve canlı olarak yayınlamaya başlamaktır.

Herhangi bir canlı etkinliği profesyonel HD televizyon programına dönüştürün!

ATEM Television Studio switcher’ları, direkt canlı etkinliklerden inanılmaz HD programlar yaratmanın en hızlı ve en düşük maliyetli yoludur! Yayın ekipleri, profesyonel spor etkinlikleri, konserler, seminerler ya da YouTube Live, Facebook Live ve Twitch.tv gibi platformları kullanan gelişmekte olan yeni nesil internet yayıncıları için mükemmeldir. Tamamını yayın kalitesinde geçişler, grafikler ve efektlerle birden fazla kamera, oyun konsolleri ve bilgisayarlar arasında gerçek zamanlı geçiş yapabilirsiniz! Her iki modeli temiz profesyonel geçiş özelliğine sahip olduğu için, hiç bir zaman kaynak değiştirirken pürüz yaşamazsınız. Bu sebeple onu AV sisteminiz için bir ön kontrol birimi olarak bile kullanabilir ve bir butona basarak kaynaklar arasında geçiş yapabilirsiniz!

İki Harika Modelden Seçin

Herhangi bir canlı etkinliği profesyonel HD programa dönüştürün

Artık canlı yapımlarınızı anahtarlamak için kusursuz modeli secebilirsiniz. ATEM Television Studio HD küçüktür ancak üst düzey özelliklerle dolu olduğundan en üst düzey portatif switcher’dır. ATEM Television Studio Pro HD aynı özelliklerin tamamına sahip ancak switcher, profesyonel kontrol paneli olarak tamamen entegre edilmiş olduğundan daha büyük karmaşık canlı yapımlarda çok daha hızlı çalışabilirsiniz. ATEM Television Studio’nun her iki modeliyle dünyanın her yerinden canlı HD programlar oluşturabilmeniz için, yayın kalitesinde anahtarlama işlemi, devasa sayıda yaratıcı araçlar ve ihtiyacınız olan taşınabilirliğe sahip oluyorsunuz.

Karmaşık ve daha hızlı prodüksiyonlar için ATEM Television Studio Pro HD dahili bir switcher içeren profesyonel kontrol panelidir. Hepsi gerçek zamanda olmak üzere; kaynaklarınızı anahtarlamanızı, büyüleyici efektler ilave etmenizi, uzakta konumlandırılmış kameraları pürüzsüz yönetmenizi, ses mikslemenizi ve grafiklerinize key işlemi yapmanızı hızlandıran tamamen entegre edilmiş yüksek kaliteli butonlara sahip profesyonel donanım kontrol paneline sahip oluyorsunuz.

SDI veya HDMI Girişleri

Sekiz adede kadar kamera, oyun konsolleri ya da bilgisayar bağlayın!

Her iki model; onlarca HDMI bağlantıları da içeren profesyonel yayın SDI switcher içerir. Mevcut olan dört adet 3G-SDI ve dört adet HDMI girişleri sayesinde 8 adede kadar kamera, oyun konsolleri, bilgisayar ya da başka kaynaklar bağlayıp 1080p60’a kadar tüm SD ve HD formatlarında çalışabilirsiniz! Böylece tüketici HDMI kameraları ile uygun bir bütçeyle başlayabilir, ya da profesyonel SDI yayın kameraları ile çalışabilirsiniz. Bunlara ek olarak donanım bazlı ya da yazılım bazlı kontrol panelleri bağlayabilmeniz için referans giriş, analog audio giriş, RS-422 PTZ kontrol ve Ethernet’e sahip oluyorsunuz! Başka switcher’lara benzemeksizin, tüm video girişleri otomatik yeniden kare senkronlayıcı içerdiğinden, pahalı genlock kameralarına ihtiyacınız kalmıyor. Böylece herhangi bir video kaynağını takarak çalıştırabilirsiniz!

Profesyonel SDI Çıkışlar

Teknik açıdan işinizi kısıtlamayacak yayın kalite bağlantılar.

ATEM Television Studio profesyonel SDI program ve aux çıkışlarının yanı sıra çoklu görüntüleme denetimi için SDI ve HDMI çıkışlar içerir. Programınızı olabilecek en yüksek kalitede kaydedebilmeniz için; SDI program çıkışı HyperDeck Studio Mini gibi profesyonel disk kaydedicilere ve kayıt cihazlarına bağlanmanıza olanak sağlıyor. Çoklu görüntüleme SDI ve HDMI çıkışları programınızı tüketici HD televizyonları dahil adeta her türlü ekranda izlemenizi kolaylaştırır. Aux çıkışı; switcher program ya da yayın grafikleri veya katmanlar olmayan (clean feed) sinyallerini başka bir ekrana, disk kaydediciye, ve hatta bir sanatçı arkasında konumlandırılmış devasa bir dijital ekrana göndermenize olanak sağlar.

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL