BlackMagic Atem Television Studio

BU ÜRÜNÜN ÜRETİMİ SONLANDIRILMIŞTIR. YERİNE ATEM TELEVISION STUDIO HD MODELİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ. Tıklayınız

Black Magic atem television studioBirden fazla kamera ile yapılan çekimlerde canlı ya da banttan yayın yapmak isteyenlerin profesyonel tercihlerinden birisi olan Black Magic Atem Television Studio, sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde popüler durumdadır. Özellikle canlı yayın gibi anlık çekimlerde başarılı bir şekilde kameralar arasında geçiş yapmayı sağlayan ve farklı özellikleri ile görüntünün mikslenmesine imkan tanıyan Black Magic Atem Television Studio, güçlü özellikleri ile profesyonel yayınların yapılmasını sağlamaktadır.

Ultra HD görüntülerin dahi işlenebildiği cihaz, aynı zamanda bilgisayar gibi cihazlarla da uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Bu sayede canlı yayın sırasında video ya da slayt görüntülerini oynatmak isteyenler, kolayca geçişleri yapabilmektedir. Black Magic Atem Television Studio’nun artı özelliklerinden birisi de kullanımının basit olmasıdır. Bu sayede profesyonel olmayan kişilerin dahi zorlanmadan işlem yapabileceği Black Magic Atem Television Studio, hem profesyonel hem de amatör kişiler için uygun bir çözüm sunmaktadır.

Seminerlerden spor organizasyonların, konserlerden düğünlere kadar farklı ortamlarda kullanılabilen Black Magic Atem Television Studio¸ portable olarak adlandırılan kolay bir kuruluma sahiptir. Böylece hem taşınması hem de yeni çekim yapılacak ortamlarda uygun bir şekilde kurulması basit bir şekilde yapılabilmektedir.

1080i HD desteğin bulunduğu cihaz, HDMI, USB, AES/EBU ve farklı ses girişlerini barındırır. Böylece kullanılan cihazlar ne olursa olsun uygun bir giriş yuvası bulunabilir. Ayrıca birden fazla cihazın bağlanmasında da fazla sayıda olan portları ihtiyacı gidermektedir. Windows ve MAC ile uyumluluğu sayesinde her türlü cihaz üzerinden kontrolü sağlanabilen Black Magic Atem Television Studio, tek bir ekranda tüm görüntülerin izlenmesini de sağlamaktadır. Böylece istenilen görüntüye anlık olarak geçiş yapılarak, kusursuz video çekimler ya da canlı yayınlar yapılabilmektedir.

Teknik Özellikler:

  • 6 adet video girişi (4 HD-SDI,4HDMI seçilebilir).
  • Blackburst ve Referans girişi.
  • 2x HD-SDI Program çıkışı,1x HDMI Program çıkışı
  • 1x HD-SDI Multiviewer çıkış,1x HDMI Multiviewer çıkış
  • 1x AES-EBU ses girişi.
  • SD Format desteği: 525/29.97 NTSC 4:3, 16:9, 625/25 PAL 4:3, 16:9
  • HD Format desteği: 720p50, 59.94 1080i50, 59.94
  • SDI uyumluluk: SMPTE 259M, 292M
  • Video Örnekleme: 4:2:2 10-bit

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL