Beykoz Üniversitesi Greenbox Stüdyosu kuruldu.

 

Beykoz Üniversitesi Sanat ve tasarım fakültesinde çok yakın zamanda greenbox stüdyosu kurulumunu gerçekleştirdik. Özellikle öğrencilerinin gelişimine katkı sağlamak isteyen ve uygulamalı eğitim vermek isteyen üniversiteler tarafında greenbox stüdyo projeleri yoğun talep görmektedir. Bu projelerle öğrenciler gerçek hayatta stüdyolarda kullanılan ekipmanları görüp aktif olarak kullanabiliyor,  iş hayatındaki ihtiyaçlar ve sorunlarla öğrencilik hayatlarında karşılaşabiliyor ve iş hayatına atıldıklarında tecrübeli ve farkındalığı yüksek şekilde başlangıç yapabiliyorlar.

Her kurumun bütçesine özel hazırladığımız projelerde Beykoz Üniversitesi Sanat ve tasarım fakültesi için Sony NX200 4K profesyonel video kameralar, vMix Yazılımı, Asal Işık ve Datavideo gibi ürünlerden istifade edildi.

Özellikle öğrencilerin aktif olarak kullanabileceği ve iş hayatına hazırlık açısından büyük katkı sağlayacak bu proje ile sektörün en büyük ihtiyacı olan yetişmiş arkadaşlarımızın aramıza katılacağına inanıyoruz.

 

Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesine genel olarak bakarsak 2017–2018 eğitim-öğretim yılında akademik yaşamına başladı. İletişim, tasarım ve sanat alanlarını, teknoloji birleştiren, kuram ve uygulamanın iç içe geçtiği, çağdaş bir eğitim anlayışıyla sekiz bölümde öğrenim vermektedir. Fakülte bünyesinde yer alan Çizgi Film ve Animasyon, Dijital Oyun Tasarımı, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Grafik Tasarım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, İletişim ve Tasarımı, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümleri, öğrencilerine alanlarıyla ilgili hem akademik bilgi hem de uygulama becerisi kazandıracak bir eğitim içeriği sunmaktadır. Öğrencilerin sanat ve tasarım disiplinleri içinde edindikleri kuramsal bilgiyi, uygulamalı çalışmalarla yaşama geçirme olanağı bulacaklardır. 

Beykoz üniversitesi çalışanlarına ve hocalarımıza bizleri tercih ettikleri için çok teşekkür ediyor, bir projeyi daha ülkemize kazandırdığımız için gururlanıyoruz.

Sizler de kurumsal ekipman ve stüdyo projeleriniz için bizlere ulaşabilir, Proje yöneticilerimizle görüşebilir ve teklif alabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL