Azden SGM-250 Shotgun Mikrofon

Azden SGM-250 Profesyonel Çift Güçlü Shutgun Mikrofonu ile kalite ve performansta yeni bir seviye belirledi.  Azden SGM-250 shutgun mikrofon, video ve film yapımcı profesyonellerinin, yayın kalitesindeki sesi uygun bir fiyatla sunması için tasarlanmıştır. Tamamen yeniden tasarlanmış bu mikrofon, hassasiyeti, frekans tepkisini ve sinyal / gürültü oranını büyük ölçüde iyileştirmektedir. Metal alaşımlı kasa, sağlam dayanıklılık ve RF’ye güçlü direnç sağlar. 

Mikrofonun gövdesine rahatlık ve his için gömme bir alan eklenmiştir. Buradaki özellikler, düşük frekanslı gürültüyü azaltmaya yardımcı olmak için değiştirilebilir bir low-cut filtresi, pil veya her iki güç sağlayıcı için güç kesme düğmesi ve bir LED pil göstergesi içerir. SGM-250, standart 48V phantom gücü veya neredeyse hiç performans kaybı olmayan tek bir AA pil ile çalışabilir.

25 cm uzunluğunda (yaklaşık 10 inç) ölçüm yapan SGM-250 hemen hemen her film çekimi için uygundur. Bom direğine veya omuz kamerasının üstüne monte edildiğinde uzaktan mükemmel ses alabilecek kadar uzun, kompakt DSLR fotoğraf makinelerinde kullanılacak kadar göze çarpmaz.

– Japonya’da el işi imalat
– Yeni geliştirilen orijinal mikrofon
– Geniş Frekans tepkisi ve dinamik aralık
– Çift güç operasyonu (Phantom güç veya AA pil)
– LED pil göstergesi
– Low-cut filtre
– 250mm uzunluğu ile küçük kameralara daha iyi uyum
– Metal alaşımlı kasa
– Online kayıt ile 10 yıl garanti

 

Provideo Azden ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Azden mikrofonlarının tamamı için tıklayınız.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL