Atem Mini Extreme

Atem Mini Extreme, gerçek profesyoneller için geliştirilmiş bir switcher’dir. ATEM Mini Pro’da bulunan tüm özelliklerin yanı sıra; 8 HDMI girişi, 2 ayrı HDMI çıkışı, 2 USB portu ve bir kulaklık bağlantısına sahip olursunuz. Ayrıca; 4 chroma keyer, resim içinde resim için 6 adet DVE, 2 medya oynatıcı ve 16 adede kadar görüntü sergileyebilen bir çoklu görüntüleyiciye sahip olursunuz!

Atem Mini Extreme ile Canlı Röportajları İnternetten Yayınla

Geniş plan çekimlerin yanı sıra, sunucunun ve röportaj yapılan kişinin yakın plan çekimleri için birden çok kamera bağlayabildiğiniz için, ATEM Mini söyleşi programları için mükemmeldir. Ayrıca, ATEM Mini’nin çok küçük olması, küçük stüdyolarda sunucunun görüntü miksajını yapabilmesini bile sağlar. Buna ek olarak, ATEM Mini Pro ve Extreme modelleri; YouTube, Facebook ve benzeri platformlara canlı internet yayınını destekler!

Sekiz adede kadar Bağımsız Kamera Bağla

Modeline bağlı olarak 4 veya 8 HDMI girişiyle, farklı görüntüler için birkaç kamera bağlayabilirsiniz. Daha yüksek kaliteli mercekler kullandıkları ve düşük ışıkta daha duyarlı oldukları için, HDMI çıkışlı video kameralar, basit bilgisayar kameralarından daha iyi bir kaliteye sahiptir. Farklı video standartlarında çalışsalar bile tüm video kaynakları switcher’le yeniden senkronize olurlar, böylelikle video cihazlarını bağlarken endişe etmeniz gerekmez çünkü hepsi daima çalışır! HDMI özellikli kameralar, genellikle değiştirilebilir mercekleri destekledikleri için, geniş plan çekimler için geniş açılı merceklere ve yakın plan çekimler için de zoom merceklere geçebilirsiniz. Tiyatro yapımları, düğünler, okul konserleri ve müzik videoları için, profesyonel kameraların düşük ışık kapasitesinden yararlandığınızı kafanızda bir canlandırın!

ATEM Mini Extreme ile İnternet Yayını

Doğrudan İnternet Yayını

ATEM Mini Extreme, ethernet üzerinden Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Protokolü (RTMP) ya da USB-C üzerinden mobil internet paylaşımı aracığıyla doğrudan canlı internet yayınını destekler.

Bağlantılar

Toplam Video Girişi

8

Toplam Çıkış

2

Toplam Aux Çıkışı

2

Toplam Ses Girişi

2 adet 3.5mm stereo mini jak

Toplam Ses Çıkışı

1 adet 3.5mm stereo mini jak

Timecode Bağlantısı

Yok

HDMI Video Girişleri

8 adet HDMI A tipi, 10-bit HD geçişli. 2 kanallı gömülü ses.

Video Girişi Yeniden Senkronizasyon

8 HDMI girişinin tümünde var.

Kare Hızı ve Format Dönüştürücüleri

8 HDMI girişinin tümünde var.

HDMI Program Çıkışı Sayısı

2

Ethernet

Canlı internet yayını, yazılım kontrolü, yazılım güncellemeleri veya ağ üzerinden panel bağlantısı için 10/100/1000 BaseT’yi ethernet destekler.

Bilgisayar Arabirimi

Harici sürücüye kaydetme, webcam çıkışı, yazılım kontrolü, yazılım güncellemeleri ve panel bağlantıları için 2 adet 1. Nesil USB Type-C 3.1

Atem mini Extreme Fiyat teklifi için 0 212 320 97 77 den bize ulaşabilirsiniz.

 

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL