Ankara Üniversitesi Greenbox Stüdyo Kurulumu

 

Greenbox stüdyo kurulumu projeleri son zamanlarda ülkemizde pandeminin de etkisi ile oldukça yaygınlaşmaya başladı. Özellikle müşterileri, öğrencileri veya çalışanları ile sürekli iletişim kurmak isteyen belediyeler, Üniversiteler, Kamu kurumları, bankalar, sanayi kuruluşları ve özel sektör kuruluşları da dahil her yerde Greenbox Stüdyolara rastlanılmaktadır.

Provideo Teknoloji olarak uzun süredir en ufağında en büyüğüne greenbox stüdyolar kuruyor, web tv projeleri gerçekleştiriyoruz.

Ankara Üniversitesinde Neler Yaptık

Son olarak Ankara Üniversitesi Dijital Eğitim Koordinatörlüğü bünyesinde çok güzel bir stüdyo kurduk. Sonrasında stüdyo için gerekli tüm eğitimleri vererek projeyi tamamladık.

Dijital Eğitim Koordinatörlüğü e-öğrenme süreçlerinin daha keyifli ve anlaşılır hale getirmek,  kurum içi veya kurum dışından gelecek eğitim taleplerini  güncel teknolojilerle karşılayabilmek için bu stüdyo üzerinden hizmet vermeye başlayacak.

Greenbox Stüdyo için hangi markaları kullandık

Bu projede Sony profesyonel kameralar, Newtek Tricaster mini, Fortinge markaları kullanıldı.

Teşekkürler…

Biz de Ankara Üniversitesi çalışanlarına ve öğrencilerine hayırlı olsun diyoruz. 

Sizler de profesyonel stüdyo ve ekipman ihtiyaçlarınız için 0212 320 97 77 den bize ulaşabilir, destek ve bilgi alabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL