Allen & Heath ZED-16FX 16 Kanal Ses Mikseri

 

Allen & Heath ZED-16FX

ZED-16FX yolda hafif ekipmana ihtiyacı olanvve seyahat eden gruplar için idealdir. Mikser 10 adet mono kanal, 3 adet stereo kanal, yüksek kaliteli bir efekt ünitesi ve ayrıca stereo kayıtları için girişli-çıkışlı USB ses kartı barındırmaktadır.

USB Audio Esnekliği

Canlı performans ve müzik prodüksiyonu esnasında bilgisayar ile alışverişte bulunmak bugünümüzün gerekliklerinden biridir. Bundan sonra bunun için ses kartınızın giriş ve çıkışlarındaki kablolarla uğraşmanıza gerek yok! Sadece ZED mikserinize bir USB kablosu takın, bilgisayarınızda aygıtların arasından ZED’i seçin ve Mac veya PC’nize CD kalitesinde şarkılar kaydetmeye başlayın! Ayrıyeten switch düğmeleri sayesinde değişik send/return konfigürasyonları uygulayabilirsiniz.

MUSIQ Teknolojisi

ZED-16FX optimize edilmiş Q-faktörlü MusiQ teknolojisini kullanan 3-band’lı, orta frekansları sweepable bir EQ tasarımı içermektedir.

ZED-FX

Allen & Heath outboard efekt cihazlarını yanlarında taşımak istemeyen fakat yine de konserlerinde veya kayıtlarında kaliteli efektler uygulayabilmek isteyen küçük grupları düşünerek ZED-16FX mikserine 16 adet zaman bazlı delay efekti dahil etmiştir. Bu kaliteyi bu fiyata başka hiçbir yerde elde edemezsin! Allen & Heath’in  DSP mühendisleri her türlü performansı tamamlayacak harika reverb algoritmaları
bulmuştur. ZED efektleri 9 adet LED göstergesi olan 3 düğmeyle yönetilir. Mesela TAP düğmesine basarak reverb/delay efektinizi şarkınızın temposuna uydurabilirsiniz. Aynı şekilde PLATE düğmesiyle decay uzunluğunu ve CHORUS düğmesiyle kalınlığını belirleyebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL