Afyon Kanal 3 Televizyonu yenilendi.

Afyon Kanal 3 Televizyonuna Provideo Teknoloji İmzası

Afyon’un sevilen yayın kuruluşu Kanal 3, izleyicilerine daha kaliteli hizmet sunmak adına teknolojik bir dönüşüm gerçekleştirdi. Kanal 3 stüdyolarının teknoloji altyapısının kurulum sürecinin arkasında ise Provideo Teknoloji’nin uzman ekibi yer aldı.

 

 

Yenilikçi Çözümlerle Donatılan Stüdyo

Kanal 3’ün yayın kalitesini artırmak için Easy Medya suit haber otomasyon sistemi tercih edildi. Bu sistem, haber akışının hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlayarak, ekip için büyük bir kolaylık sundu. Ayrıca, Kiloview Encoder ve video kurgu setleri kullanılarak, yayın akışı daha da profesyonelleştirildi.

Ankara’da Kurulan İkinci Stüdyo

Provideo Teknoloji, sadece Afyon’daki genel merkezde değil, aynı zamanda Ankara’da kurulan yeni stüdyoda da aktif rol oynadı. Ankara stüdyosu, modern ekipmanları ve teknolojik altyapısıyla Afyon Merkeze bağlı olarak hizmet vermektedir.

Provideo Teknoloji, Afyon Kanal 3’ün her iki stüdyosunun kurulumunda da proje yöneticisi olarak yer alarak, medya sektöründeki tecrübesini ve kalitesini bir kez daha kanıtladı. Bu başarılı iş birliği, Kanal 3’ün yayın kalitesini zirveye taşıyacak ve izleyicilere unutulmaz deneyimler sunacak.

 

Siz de profesyonel Stüdyo, tv kurulumu, Web TV kurulum projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.