Adobe Premiere Pro CC

Adobe Premiere Pro CC-700x700Sektörün önde gelen video prodüksiyon araç setlerinden biri olan Premiere Pro CC ile tüm masaüstü ve diğer aygıtlarda çalışarak her türlü ortamı yerel formatında düzenleyebilir ve film, TV ve web için canlı renkler içeren profesyonel prodüksiyonlar hazırlayabilirsiniz.

Creative Cloud kapsamında yer alan Premiere Pro, Adobe CreativeSync ile birlikte sunulur. Böylelikle, tüm varlıklarınıza gerek duyduğunuz anda tüm platformlardan ve araçlardan  erişebilirsiniz. Kitaplıklarınızı ve Adobe Stock uygulamanızı destekleyen CreativeSync, mobil ve masaüstü uygulamalarınızla bağlantı kurmanızı sağlar. Premiere Pro CC’ye ister tek yazılım olarak isterse Adobe Creative Cloud eksiksiz paketi içinde sahip olabilirsiniz. Premiere Pro CC, yıllık abonelik sistemiyle satın alınan bir yazılımdır ve kullandıkça her yıl yenileme yapmanız gereklidir.

Edius ve Premiere Pro’nun dışında kurguda kullanılan birçok profesyonel yazılım vardır. Bunlardan Avid Media Composer, Sony Vegas Pro, Final Cut, Pinnacle ve Video Studio Pro başlıcaları arasında yer alır. Bu yazılımlarla ilgili detaylı bilgileri bizimle iletişime geçerek edinebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL